Oyun Voidu Ubisoft İndirimleri

Sabah almaya calistigimda Valhalla Odyssey ve immortal fenix de hiç stok kalmamamis alamadim :/ mecbur bu fiyatlar yakinda kalmaz diye gamebilletten Valhalla Complete editon ile Odyssey Gold editon aldim yaninda AC 3'u verdi.
Yani Odyssey almayi planliyorsaniz Gold Edition alin 1 oyun belese geliyor.

Tom Clancy's The Division 1 veya 2 alınır mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam merhaba,

İki oyunu da az buçuk deneyim ettim ve hatırladığım kadarıyla, ikisi de bildiğimiz Ubisoft formülüne sahip 'kıyamet sonrası' temasına sahip oyunlar.

Yani kıyamet sonrası açık dünya ve rol yapma(?) oyunu seviyorsanız bir bakılabilir ama aynı olayları tekrar eden şeylerden nefret eden biriyseniz alınmaya değmez bence.

Sabah almaya calistigimda Valhalla Odyssey ve immortal fenix de hiç stok kalmamamis alamadim :/ mecbur bu fiyatlar yakinda kalmaz diye gamebilletten Valhalla Complete editon ile Odyssey Gold editon aldim yaninda AC 3'u verdi.
Yani Odyssey almayi planliyorsaniz Gold Edition alin 1 oyun belese geliyor.
Detaylar ve bilgilendirme için teşekkürler hocam Odyssey olayını bilmiyordum, yanında bir oyun vermesi mükemmel. 😀

Alınır fakat arkadaşınız varsa. Yoksa sıkabilir görev yapmak.

Peki tek başıma alıp oynayabileceğim, hikayesi güzel hangi oyunları önerirsiniz?
Aklımda Far Cry 3 ve 4 var şu an.

Bende bir oyunu yazdım param 2 günde iade edildi, mail atdın değil mi?🤔

Ben iade istemedim aktive edilmesini istedim. 15 liranın iadesini istesem ne olacak ki. Ayrıca 19 Ağustos tarihinde atmıştım maili. 2 kez yanıtlandı ama hala çözülmedi. En son Ubisoft hesabımın isminin göründüğü SS istediler attım bekliyorum.

Ben iade istemedim aktive edilmesini istedim. 15 liranın iadesini istesem ne olacak ki. Ayrıca 19 Ağustos tarihinde atmıştım maili. 2 kez yanıtlandı ama hala çözülmedi. En son Ubisoft hesabımın isminin göründüğü SS istediler attım bekliyorum.
Kendileri direk hesabına ekleyemiyor bende iade değil, hesabıma eklenmesini istedim fakat iade etmek zorunda kaldıklarını söylediler.

Kendileri direk hesabına ekleyemiyor bende iade değil, hesabıma eklenmesini istedim fakat iade etmek zorunda kaldıklarını söylediler.
Ekleyemiyorlar ise bu sorun yaşandığında sürekli iade mi talep edilecek. Bu site eğer dediğin gibi ekleyemeyip iade yapıyor ise bendeki güvenini kaybettiği anlamına geliyor. 18 tane oyun almıştım güzel diyordum site için. Odyssey ve Syndicate season passlerini de alacaktım. Üzücü...

Yeni konular

Geri
Yukarı