Ubisoft Legend22 kodu ile ne alınmalı?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Bilmeyen varsa Ubisoft Store'dan 240 TL üzeri alışveriş yaptığınız zaman Legend22 kodu ile 160 TL indirim alabiliyorsunuz. Sizce ne almalıyım?
Far Cry 6 Gold Edition alıyorum 224 TL
AC Origins Odyssey Valhalla var.
R6 var.
For Honor var.
Crew 2 var.
Far Cry 5 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Strateji oyunlarına ilgi duyuyorsanız Anno 1800 baya güzel hocam. Ayrıca gamepass kullanmıyorsanız Rainbow Extraction'da düşünebilirsiniz.
Division 2'de de yaklaşık 200 saatim var. Eğer PvE türünü seviyorsanız veya oynayacak bir kaç arkadaşınız varsa baya akıyor ekipçe o seride. (Wildlands ve Breakpoint'te benzer kafada. Arkadaşlarla daha eğlenceli oluyor.)

Far Cry 6 ve WatchDog: Legion Gold Edition'larını sepete ekledim.
Kodu birden fazla kez kullanabiliyoruz dediler. Duruma göre 1 kerede almak yerine parça parça alınabilir.

2x AAA oyun çok uygun fiyata geliyor
1653240539274.png

Bilmeyen varsa Ubisoft Store'dan 240 TL üzeri alışveriş yaptığınız zaman Legend22 kodu ile 160 TL indirim alabiliyorsunuz. Sizce ne almalıyım?
Far Cry 6 Gold Edition alıyorum 224 TL
AC Origins Odyssey Valhalla var.
R6 var.
For Honor var.
Crew 2 var.
Far Cry 5 var.
Zaten sizin elinizde hemen hemen hepsi var. 240tl lik fazla oyun kalmıyor. 220'nin üstüne tamamlayacaksanız eklenti paketi alabilirsiniz sevdiğiniz bir oyuna. Ben Odyssey'e Atlantis paketini almıştım. The Division 2'de alabilirsin istersen oynanışı keyifli duruyor.

Geri
Yukarı