Ubisoft "oops, your payment could not be processed." hatası

bey10

Centipat
Yer
İstanbul Avrupa
Merhaba,

Ubisoft'tan Legend22 koduyla ürün almaya çalışıyorum fakat adres ve ödeme yöntemini seçip "öde" dediğim zaman "oops, your payment could not be processed." hatasıyla karşılaşıyorum. Yoğunluktan dolayı mı acaba bilen var mı?

Hocam kartı Master altyapısına kaydedeyim mi diye soruyor sanırım bir noktada. Ona evet diyorsanız hayır deyin, hayır diyorsanız evet deyin ve öyle deneyin. Master altyapısının saçma bugu yüzünden böyle oluyor.

Bir de böyle çözülmezse AdBlock kullanıyorsanız onu kapatın. Yine aynı altyapı reklam engelleme sistemlerinde hata veriyor. Crunchyroll'de başıma gelmişti.

Hocam kartı Master altyapısına kaydedeyim mi diye soruyor sanırım bir noktada. Ona evet diyorsanız hayır deyin, hayır diyorsanız evet deyin ve öyle deneyin. Master altyapısının saçma bugu yüzünden böyle oluyor.

Bir de böyle çözülmezse AdBlock kullanıyorsanız onu kapatın. Yine aynı altyapı reklam engelleme sistemlerinde hata veriyor. Crunchyroll'de başıma gelmişti.
tarayıcıdan yapamadım, ubisoftconnect üzerinden denedim ve bu sefer o adımı geçtim. bu sefer de kart bilgisini yazıyorum ama kabul etmiyor, provizyona düşüyor ama işlem olmuyo galiba. zorla para veriyoruz resmen adamlara yazık ya

Hocam kartınız nedir? Xsolla normalde birçok bankada onaylı bir şirket aslında. Önceki aşamayı geçtiğinizden sonra sorunsuz alabilmelisiniz normalde

Hocam kartınız nedir? Xsolla normalde birçok bankada onaylı bir şirket aslında. Önceki aşamayı geçtiğinizden sonra sorunsuz alabilmelisiniz normalde
bankkart gold var. dünden beri deniyorum hem sanal kart hem normalini. provizyona düşüyor ama işlem hata veriyor.
sorunu çözdüm arkadaşlar. fatura adresimdeki isimde türkçe karakter kullanmadım o yüzdenmiş. "açık" yerine "acik" yazdığım için olmamış. teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba aynı sorun için 2 gündür çözüm arıyorum papara ve yapı kredi sanal kart ile denedim olmadı.

Geri
Yukarı