Ubisoft parayı çekti ama oyunları vermedi

Daha kuponun süresi var beklemen iyi olur. Ama bu mesajı son gün gören bir arkadaş varsa tekrar satın alsın para geri yatıyor. Çünkü oyunları satın almadığınız için banka ile firma arasında paranız bloke kalıyor. Sonra geri yatırılıyor otomatik olarak. Bu yüzden parayı verdim oyunları verirler diye düşünmeyin. Siz ödeme ekranında kart bilgilerinizi girdikten sonra başarısız oldu tekrar deneyin gibi bir hata verdiyse ve paranızı aldılarsa oyunu tekrar alın. İlk ödediğiniz tutar yatırılacaktır ama siz ödediniz, işlem başarılı dedikten sonra oyunlar kütüphanenize düşmediyse bu ödeme işlemi satın alma geçmişinde gözüktüğü için direkt desteğe bu alışveriş geçmişinin ekran görüntüsünü attığınız zaman oyunları vereceklerdir.
Dostum ben ilk satın aldım. Onay kodu geldi, girdim. Parayı çekti, tekrar hesaba yattı. Sonra tekrardan satın aldım. Bu seferde parayı aldı, oyunları vermedi. Ubisoft satın alma geçmişinde gözükmüyor. Ama papara xsolla ödemem gözüküyor. Ubisoft desteğe dekont atmama rağmen, üzerinde oynanmış bir fotoğraf olabilir dedi.

Dostum ben ilk satın aldım. Onay kodu geldi, girdim. Parayı çekti, tekrar hesaba yattı. Sonra tekrardan satın aldım. Bu seferde parayı aldı, oyunları vermedi. Ubisoft satın alma geçmişinde gözükmüyor. Ama papara xsolla ödemem gözüküyor. Ubisoft desteğe dekont atmama rağmen, üzerinde oynanmış bir fotoğraf olabilir dedi.
Fotoğraf olarak değil de pdf olarak dekontu indirip atın. Onun dışında siz 2. Kez ödeme yaptığınızda hata oldu tekrar deneyin dedi mi yoksa işlem başarılı teşekkürler mi yazdı. Bende hata oldu dedi ama parayı aldı desteğin dediği de bu durumlarda desteğe yazmasanız bile otomatik paranız geri yatırılıyor sistem tarafından. Demişti.

Fotoğraf olarak değil de pdf olarak dekontu indirip atın. Onun dışında siz 2. Kez ödeme yaptığınızda hata oldu tekrar deneyin dedi mi yoksa işlem başarılı teşekkürler mi yazdı. Bende hata oldu dedi ama parayı aldı desteğin dediği de bu durumlarda desteğe yazmasanız bile otomatik paranız geri yatırılıyor sistem tarafından. Demişti.
Dostum sıkıntı kalmadı. Papara paramı geri iade etti. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar ben Papara ve Yapı Kredi kartları ile limit olmasına rağmen alamadım. Aşağıdaki ödeme hatasını alıyorum. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirm.
Please try again or choose a New payment method.
If the problem occurs more than once, please contact us

Geri
Yukarı