Ubisoft Rainbow 6 Rezaleti

Uraniumhazee

Hectopat
Makaleler
1
Ben bu kadar adi bir destek görmedim.
Arkadaşlar ben oyunun Advanced sürümünü aldım ve hiçbir operatör gelmedi. Sonra destek bileti açtım. Tesadüfen Chat tuşuna basınca chat açıldı.

Ben düşündüm ki sorun kolayca çözülecek. Eleman ayın 12sinde kuralların değiştiği ve 20 operatörün açılmayacağı gibi bir durumdan bahsetti. ben dedimki ya sen ne anlatıyorsun ben oyunu 11 Şubatta aldım. Önce benden ekran görüntüsü istedi. Madem yardım olamayacaksın neden ekran görüntüsü istiyorsun. Neyse gönderdik.

Bu kez ya işte oyun değişmiş falandı filandı birşey yapamayıza getirdiler.

Yok bu araştırma altında yok forumu takip edin. Böyle adi bir sistem görmedim. Kimi Starter alır 6 operatörü açık. Kimi Advanced alır 20 operatör tane bedava gelir. Kimine gelmez. böyle çifte standart görmedim.

Bu olay beni cidden soğuttu. Şimdi diyen olabilir operatörler ucuza açılıyor. Evet ama 20 operatör az mı? 500 1000 1500 2000 desek 1 operatör 5000 puan. Belki 1 hafta oynayıp 25000 kasıp 5 operatör anca açacağım. Açanlar bedavaya açmış.

Oyunu iade etmeyi düşünüyorum.
71 GB'ta dosya indirdim.

Reddit'de konu açın tepki bulursa düzeltebilirler. Ya da tekrar destek kaydı oluşturun, farklı biri denk gelirse yardımcı olabilir.

Kardeşim ürünün aldığın durumunu bilmiyorum. Ama ben tek operatörü 12500 ve DLC operatörlerini 25000 e açtım.😁 Senin durumun yine benden iyi.
Halen açmadığım 20 ye yakın operatör var. Sanırım ömür boyu hepsini açamayacağım.😁

Vallahi bende bu olayı anlamadım biraz şans işi ucuz diye 30 TL ye Starter sürümünü aldım 6 tane operatör açık geldi şansıma da sevdiğim tarz operatörler diğerlerini açmak için hiç kasmadım.

Advanced diye bir paket bilmiyorum. Standart, Gold, Deluxe ve Ultimate.
Oyunu daha oynamadıysanız iade edip. Benim önerim gerçekten oynarım diyorsanız Ultimate paket alın. Ana karakterler 12500 diğer karakterler 25000 puan. Bir yılda hepsini açarsınız 😄
Ultimate paket Year pass veriyor 150 lira onu sayın. 150 liraya şimdiye kadar açık olan bütün karakterler açılıyor. Year Pass ile birlikte o yılda 8 karakter gelir. Şimdiye kadar bütün olanlar + 8 tane gelecek olanlar.
O kadar para vermem diyorsanız Gold pakette iyidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı