Ubisoft'dan alınan DLC Steam için geçerli olur mu?

SAVED

Centipat
Daha fazla  
For Honor için Voidu sitesinden 2 tane DLC aldım ve Ubisoft üzerinden etkinleştirdim fakat oyunu Steam'den indirip oynuyordum. Steam'den tekrar indirsem DLC'leri kullanabilirim değil mi?

For Honor için Voidu sitesinden 2 tane DLC aldım ve Ubisoft üzerinden etkinleştirdim fakat oyunu Steam'den indirip oynuyordum. Steam'den tekrar indirsem DLC'leri kullanabilirim değil mi?
Evet tekrar kullanabilirsin Steam veya farklı platformlardan alınan Ubisoft oyunlarının tek farkı oyunların Ubisoft Connect platformunda başlatılması. Onun dışında DLC için DLC'yi hangi platformdan aldıysanız oyunu da oradan indirmeniz gerekir.

Evet tekrar kullanabilirsin Steam veya farklı platformlardan alınan Ubisoft oyunlarının tek farkı oyunların Ubisoft Connect platformunda başlatılması. Onun dışında DLC için DLC'yi hangi platformdan aldıysanız oyunu da oradan indirmeniz gerekir.

Steam'den silip Ubisoft'dan indirmem gerek o halde.

Steam'den oynamak daha iyiydi denesem mi acaba?

Son düzenleme:
Steam'den silip Ubisoft'dan indirmem gerek o halde.

Steam'den oynamak daha iyiydi denesem mi acaba?
Zaten Steam'den satın aldıysan Ubisoft'tan indirmeye çalışsan bile sana Steam'i açtıracaktır oyunu nereden aldıysan seni oraya yönlendirir. Sadece oyunu zorunlu bir şekilde Ubisoft Connect'ten başlatır.

Reis oldu mu? Bizde Steamden aç syndicate almıştık. Fakat şimdi voidu dan DLC almak istiyoruz. Oyunda gözükür mü? Başarımlar falan önemli değil

Yeni konular

Geri
Yukarı