iPhone X alınır mı?

slxisac

Femtopat
Daha fazla  
Elimde telefon var ama yurt dışı IMEI atılmıyor ve Android. Arkadaştan temiz 6K'ya iPhone X buldum 100pil var, değişmiş. Herhangi bir sorunu da yok. Ben mobil oyun oynayan birisi değilim ve öğrenciyim sadece sosyal medya uygulamalarını kullanırım. Ortalama olarak 3 saat. alınır mı diye merak ediyorum. Sizin fikrinizi merak ediyorum. Uzun zamandır da Android'deyim, IOS'a da geçmeyi istiyorum.

Minimum XS Max alınmasını öneririm.

İşlemci olarak çok büyük bir fark var aralarında. İşlemci kameraya bile yansıyor üstelik.

Elimde telefon var ama yurt dışı IMEI atılmıyor ve Android. Arkadaştan temiz 6K'ya iPhone X buldum 100pil var, değişmiş. Herhangi bir sorunu da yok. Ben mobil oyun oynayan birisi değilim ve öğrenciyim sadece sosyal medya uygulamalarını kullanırım. Ortalama olarak 3 saat. alınır mı diye merak ediyorum. Sizin fikrinizi merak ediyorum. Uzun zamandır da Android'deyim, IOS'a da geçmeyi istiyorum.
6K temiz bir IPhone X için güzel bir fiyat ben geçen gün ekranı olmayan X'i 6K'ya sattım :) alın hocam kullanın baktınız rahat edemediniz çok rahat 8-9K ya temizlerinin müşterisi var, satarsınız.

Benim iş yerinde arkadaş hala xr kullanıyor. Günlük kullanıma yeter ama fazla beklenti içinde olmayın.

Hocam illa iPhone alacağım diyorsanız uzun ömürlü olsun diye bataryası falan günü çıkarır en azından minimum XS Max tavsiye ederim şayet bilinçli olan bir birey o kadar eski telefona böyle yüksek bir parayı verene kadar gider Samsung Galaxy S21 Ultra falan alır.

İmkanın varsa üstüne biraz daha koyup XS alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı