Sahibinden "Param Güvende ödemeniz başarısız olmuştur" hatası

furkan254f

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu hatayı 2 farklı banka kartından da alıyorum sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ve sebebini merak ediyorum alışveriş yapacağım engel oluyor.
"Ödemeniz başarısız olmuştur. Lütfen kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun ve tekrar deneyin. Bu kartla daha önce de hata aldıysanız lütfen başka bir kart ile deneyin." hata bu. Kartlarda bilgilerini doğru giriyorum ve kartta bloke yok alışverişe açık olmasına rağmen. Konu hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşların yorum yapmamasını rica ediyorum.

Benzer bir sorun yaşamıştım. Bir türlü çözemeyince sahibinnden müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim düzelttiler. (ne alakaysa hesabın şifresini unuttum diyerek yeniledim ve düzelmişti)

Benzer bir sorun yaşamıştım. Bir türlü çözemeyince sahibinnden müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim düzelttiler. (ne alakaysa hesabın şifresini unuttum diyerek yeniledim ve düzelmişti)

Hocam cevap olarak ne yazdılar tam olarak ne alakası var hiç anlamadım. Farklı bir sahibinden hesabıyla da satın almayı denedim yine bu hatayı veriyordu.

Hocam cevap olarak ne yazdılar tam olarak ne alakası var hiç anlamadım. Farklı bir sahibinden hesabıyla da satın almayı denedim yine bu hatayı veriyordu.

Hocam bende pek anlamadım bana dedikleri şfiremi unuttum diyerek şifrenizi yenileyip deneyin dediler bende vardır bir bildikleri diyerek uyguladım işe yaradı. İsterseniz sizde deneyin bir zarar gelmez. Olmazsa yarın müşteri temsilcileriyle görüşürsünüz.

Hocam bende pek anlamadım bana dedikleri şfiremi unuttum diyerek şifrenizi yenileyip deneyin dediler bende vardır bir bildikleri diyerek uyguladım işe yaradı. İsterseniz sizde deneyin bir zarar gelmez. Olmazsa yarın müşteri temsilcileriyle görüşürsünüz.

Tamamdır hocam deneyeceğim. Bu sorunu yaşayıpta çözebilen sebebini bile başka arkadaşlar varsa onların da tecrübelerini aktarmasını rica ediyorum.

Geri
Yukarı