Ubisoft'tan doğrulama geliyor

361229

Hectopat
Merhaba. ben telefona bakarken durduk yere doğrulama kodu geldi. Ve son girişlere baktığımda 5 saat önceydi. Benim IP adresim ise 88.xxx.xxx.14. Bu kim nasıl öğreneceğim veya bug mu?

Screenshot_20210502-003959.jpeg

Oyun hesaplarınızın maillerini şifrelerini ve mail şifrenizi acil değiştirin.

Hocam sürekli geliyor ise destek talebi açmışsanız daha önce destek talebi kapanmadığı için miydi yoksa destek talebine geri dönüş yapmadığınız için miydi orasını hatırlamıyorum, o yüzden sistem otomatik atıyor bana da olmuştu, ama sürekli gelmiyor ise sadece şuan geldiyse birisi girmeye çalışıyor. Şifrenizi vs. değiştirin.

Birisi girmeye çalışıyor olabilir. Ne olur olmaz diye şifre vs. değiştirin. Onun dışında aylardır çözemedikleri bir bug var. Bu bug ise Steam üzerinden Ubisoft oyunlarını başlatırken gelen Ubisoft Connect uygulamasının anlık size şifre veya doğrulama kodu sorması ve sonrasında normal bir şekilde oyunu açması. Bu sebepten de her Ubisoft oyunu oynadığınızda e-postanıza doğrulama kodu geliyor olabilir.

Birisi girmeye çalışıyor olabilir. Ne olur olmaz diye şifre vs. değiştirin. Onun dışında aylardır çözemedikleri bir bug var. Bu bug ise Steam üzerinden Ubisoft oyunlarını başlatırken gelen Ubisoft Connect uygulamasının anlık size şifre veya doğrulama kodu sorması ve sonrasında normal bir şekilde oyunu açması. Bu sebepten de her Ubisoft oyunu oynadığınızda e-postanıza doğrulama kodu geliyor olabilir.
Hmm pc açık fakat steam ve uplay kapalı yinede gelir mi

Geri
Yukarı