Çözüldü uBlock Origin Twitch reklamlarını engellemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normalde uBlock Origin ve Brave'in kendi blockerını kullanıyorum fakat Twitch'i engellemiyor, ne önerirsiniz?

@tythomenias

Altaki kuralı uBlock Origin'in Filtrelerim bölümüne yapıştırıp kaydedin.

twitch.tv##+js(twitch-videoad)

Eki Görüntüle 1582035

Ardından Gelişmiş menüsündeki İleri düzey kullanıcıyım seçeneğini açın ve sağdaki ayarlar simgesine tıklayın.

Eki Görüntüle 1582041

userResourcesLocation komutunun yanındaki unset metnini silip alttaki linki oraya yapıştırın.

https://github.com/pixeltris/TwitchAdSolutions/raw/master/vaft/vaft-ublock-origin.js

Ardından Değişiklikleri uygula'ya tıklayın.

Eki Görüntüle 1582045
Bu arkadaşın ayarlarına çalışmadı demişler ama bende yaradı bu şekilde çözdüm.

Purple Ads Blocker kullanabilirsin.
Birkaç kişi gördüm kullanan fakat ne yalan söyleyeyim güvenemedim o yüzden bi şu ayarı deneyeyim dedim ve tuttu :D

Şu anlık bahsettiğiniz engelleyiciler çalışmadığı için bir süreliğine Twiblocker diye bir eklenti bulup kullanmaya başladım. Çalışıyor ama 2-3 saniye drop sorunu oluyor, geçilemeyen 30 saniyelik reklamlardan iyidir en azından.
Birkaç kişi gördüm kullanan fakat ne yalan söyleyeyim güvenemedim, o yüzden bir şu ayarı deneyeyim dedim ve tuttu. :D
Yeni haberim oldu. Ben de deneyeceğim, teşekkürler.

Bu arkadaşın ayarlarına çalışmadı demişler ama bende yaradı bu şekilde çözdüm.

Birkaç kişi gördüm kullanan fakat ne yalan söyleyeyim güvenemedim o yüzden bir şu ayarı deneyeyim dedim ve tuttu :D

Reddit'te araştırırken denk gelmiştim pixeltris adlı github kullanıcısının o repositorysine. Haftalardır sorunsuz kullanıyordum fakat şu ara reklam geldiği zaman ekrandaki görüntüyü değiştiriyor ve reklam görmüyorsunuz fakat belli bir süre yayını izleyememiş oluyorsunuz. Vaft da bu şekilde sağladığı diğer script de.

Yeni konular

Geri
Yukarı