Ubuntu ayarları açılmıyor

Mustafa Türker

Hectopat
Merhaba, az önce sağ yukarıdaki panelden ayarların ve Bluetooth'un kaybolduğunu fark ettim. Bilgisayarı yeniden başlattım ama düzelmedi. Yardım edebilecek birisi var mı? Uygulamalar kısmından da kaybolmuş, hiçbir şekilde giremiyorum ayarlara.

1690828216225.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, az önce sağ yukarıdaki panelden ayarların ve Bluetooth'un kaybolduğunu fark ettim. Bilgisayarı yeniden başlattım ama düzelmedi. Yardım edebilecek birisi var mı? Uygulamalar kısmından da kaybolmuş, hiçbir şekilde giremiyorum ayarlara.

Eki Görüntüle 1884549

Bash:
Sudo apt-get install gnome-control-center

gsettings set org.gnome.shell had-bluetooth-devices-setup true

Bunları sırasıyla gir.

Terminale dmesg > dmesg.txt yaz ve dmesg.txt dosyasını bizimle paylaş. Uzun bir çıktı olacak, mesajlarda kirlilik olmasın.

Bash:
Sudo apt-get install gnome-control-center

gsettings set org.gnome.shell had-bluetooth-devices-setup true

Bunları sırasıyla gir.

Ayarları açabildim ama şimdi yeni bir şey fark ettim masaüstünde ki klasörler gözükmüyor, dosya uygulamasından masaüstüne girdiğimde masaüstünde klasörler olduğunu görüyorum.

Ayarları açabildim ama şimdi yeni bir şey fark ettim masaüstünde ki klasörler gözükmüyor, dosya uygulamasından masaüstüne girdiğimde masaüstünde klasörler olduğunu görüyorum.

Eklentilerinizi devre dışı bırakmışsınız büyük ihtimalle. Extensions uygulamasını açıp kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı