Ubuntu Windows 10'dan iyi

Linux'un sonsuz özelleştirilebilirliği yeni bir şey değil, istediğiniz gibi gözükebilir masaüstünüz. Buradan insanların güzel masaüstü deneyimlerini bulabilirsiniz. Oyun oynuyorsanız çok önermem ama, hali hazırda Windows'ta bile uyumluluk sorunları çıkarken Linux'ta oyunu çalıştırmak için kafayı yersiniz. (İmkansız değil, ama ne gerek var uğraşmaya?)

KDE Plasma,LXQT ve DDE masaüstü ortamını da denemenizi tavsiye ederim. :)
Hepsini kullandım, sırayla değiştiriyorum. Arch üzerinde Gnome denememiştim o yüzden şimdi bunu kullanıyorum.

Deepin kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Deepin'nin düzeltilmeyen güvenlik açıkları vardır. Önemli kişisel bilgilerinizi sakladığınız bilgisayarlara Deepin kurmayın. Güvenlik açığı linkleri: Bug 1136026 – AUDIT-1: deepin-anything: new dbus of deepin-anything
Bu güvenlik açıkları Deepin geliştiricileri tarafından cevapsız bırakılmıştır ve halen mevcuttur.

Hepsini kullandım, sırayla değiştiriyorum. Arch üzerinde Gnome denememiştim o yüzden şimdi bunu kullanıyorum.

Deepin kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Deepin'nin düzeltilmeyen güvenlik açıkları vardır. Önemli kişisel bilgilerinizi sakladığınız bilgisayarlara Deepin kurmayın. Güvenlik açığı linkleri: Bug 1136026 – AUDIT-1: deepin-anything: new dbus of deepin-anything
Bu güvenlik açıkları Deepin geliştiricileri tarafından cevapsız bırakılmıştır ve halen mevcuttur.
Bilgi için çok teşekkürler. :)

Ubuntu en sorunlu linux dağıtımıdır.
Sürekli Login hatası alıyorum. Yıllardır çözemediler şu şaçma hatayı. Xauthority ile uğraştırıyorlar. Birde en yaygın kullanılan / kullanıcı dostu linux olduklarını iddia ediyorlar.

Sadece Ubuntu kullandım şimdiye kadar, sırayla diğer dağıtımları deneyeceğim, kıyas faktörünü hesaba katmazsak gayet de güzel bir dağıtım. Beğenmeyenler nesini beğenmiyor bilmiyorum :)

Sadece Ubuntu kullandım şimdiye kadar, sırayla diğer dağıtımları deneyeceğim, kıyas faktörünü hesaba katmazsak gayet de güzel bir dağıtım. Beğenmeyenler nesini beğenmiyor bilmiyorum :)
Diğer Linux'lara göre çok yavaş bir Manjaro XFCE deneyin anlarsınız bu arada unuttunuz mu?
1200px-Manjaro-logo.svg (1).png

Geri
Yukarı