Ubuntu'da YouTube kısıtlı mod

Qares

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben geçen günlerde Ubuntu kurdum ve Ubuntu'yu çok beğendim. Kullanmak istedim fakat YouTube'da ağ yoneticisi tarafından kısıtlı moda alındı, sonuçlar kaldırıldı diyor ama bu bilgisayarı açtıktan 15-20 dk sonra oluyor. Yardım edebilir misiniz? Bunu nasıl çözebilirim? İzlediğim YouTuber'larin videolarını izleyemiyorum şu anda. Windows 10'a tekrar geçtim, sorunun çözümünü arıyorum.

8 GB RAM ve R7 240 ekran kartım. İşlemcim de i7 640M.

Yukarıda attığım link ile DNS'inizi değiştirin.

Tamam deneyecegim. Şu an sistemimde Ubuntu yok, vardı ama çözüm bulunca kuracaktım. Bügün kurunca deneyeceğim. Teşekkürler, çözülmez iste tekrardan buraya yazarım.
Merhaba tekrar ben, şu anda ubuntudayım ve 1,5 2 saat oldu hala kısıtlı moda almadı DNS degiştirmedim ve hiçbir şey yüklemedim. şimdi tek tek kullanıcagım uygulamaları deniyecegim.
Daha demin Zoom'u internetten yükledim ve aynıs orun olustu ve sonra DNS degistirdim düzeidi teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için.
@OzgunP DNS değiştirmeyi önermişti:

Merhaba, sorun tekrardan başladı aslında dün düzeldikten bir saat sonra olmustuda gece diye yazmamıstım. DNS'yi degistirmeme rağmen hala öyle oluyor. Baska türlü bir şekil çözümünz varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı