Ubuntu'dan Windows'a nasıl geçilir?

eminhaktan

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB 1600 MHz DDR3
SSD veya HDD modeli
Toshiba 5500 Rpm HDD
Ekran kartı
İntel HD Graphic 5500
İşlemci
İntel Core İ3 5500
Selam bilgisayarım çöktüğü için telefondan USB'ye ISO yazdırdım fakat etchdroid programı sadece Linux vb yazdığı için Ubuntu yazdırdım ve exe dosyalarını falan açamıyorum ve USB'ye ISO'da yazdıramıyorum yardım yedek bilgisayarım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bilgisayarım çöktüğü için telefondan USB'ye ISO yazdırdım fakat etchdroid programı sadece Linux vb yazdığı için Ubuntu yazdırdım ve exe dosyalarını falan açamıyorum ve USB'ye ISO'da yazdıramıyorum yardım yedek bilgisayarım yok.
Windows'a geri dönmek istiyorsanız Ubuntu'ya balenaEtcher indirin ve bir tane Windows 10 ISO'su edinin. balenaEtcher ile yazdırın ve normal şekilde kurulu yapın. Eğer Ubuntu'da kalmak istiyorsanız ki benim önerim bu yönde, terminale sudo apt install wine64 -y yazın ve exe dosyalarına sağ tıkayıp "Birlikte aç" menüsünden Wine'ı seçin. Böylece exe'leri açabilirsiniz.

Windows'a geri dönmek istiyorsanız Ubuntu'ya balenaEtcher indirin ve bir tane Windows 10 ISO'su edinin. balenaEtcher ile yazdırın ve normal şekilde kurulu yapın. Eğer Ubuntu'da kalmak istiyorsanız ki benim önerim bu yönde, terminale sudo apt install wine64 -y yazın ve exe dosyalarına sağ tıkayıp "birlikte aç" menüsünden Wine'ı seçin. Böylece Exe'leri açabilirsiniz.

Hocam hiçbir bilgim yok programı çalıştıramıyacak kadar yani balenaEtcher'i açamıyorum bile.

Hocam hiçbir bilgim yok programı çalıştıramıyacak kadar yani balenaEtcher'i açamıyorum bile.
Verdiğim linkten dosyayı indirdiniz mi? Uzantısı AppImage olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı