UC alırken dolandırıldım

emre.bkr_66

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar geçen bu kişi beni 80₺ dolandırmıştı. Dolandırdıktan sonra tüm mesajları siliyor. Bir arkadaşımı bugün 100₺ dolandırmış. Mesajları silmiş. ininal kartını gönder kısmına yazdığımızda bu barkod bulunamadı diyor. Adam halen milleti dolandırıyor. Kaç aydır takip ediyordum. Bu kişi bulunur mu? Acil şikayet edebilir miyim? Yasal UC falan resmi olmayan UC yasak diyorlar. Ne yapabiliriz bu kişiye?

Merhaba, arkadaşlar geçen bu kişi beni 80₺ dolandırmıştı. Dolandırdıktan sonra tüm mesajları siliyor. Bir arkadaşımı bugün 100₺ dolandırmış. Mesajları silmiş. ininal kartını gönder kısmına yazdığımızda bu barkod bulunamadı diyor. Adam halen milleti dolandırıyor. Kaç aydır takip ediyordum. Bu kişi bulunur mu? Acil şikayet edebilir miyim? Yasal UC falan resmi olmayan UC yasak diyorlar. Ne yapabiliriz bu kişiye?
Hiç bir şey yapamazsın. UC'ler resmi değil zaten.

Merhaba, arkadaşlar geçen bu kişi beni 80₺ dolandırmıştı. Dolandırdıktan sonra tüm mesajları siliyor. Bir arkadaşımı bugün 100₺ dolandırmış. Mesajları silmiş. ininal kartını gönder kısmına yazdığımızda bu barkod bulunamadı diyor. Adam halen milleti dolandırıyor. Kaç aydır takip ediyordum. Bu kişi bulunur mu? Acil şikayet edebilir miyim? Yasal uc falan resmi olmayan uc yasak diyorlar. Ne yapabiliriz bu kişiye?

Güvenilir olmayan yerlerden uc almaya çalışıyorsunuz. Ben pek şaşırmadım 😂. Bir şey yapamazsınız geçmiş olsun hocam.

80-100TL için pek de bir şey yapılacağını zannetmiyorum. Yani şikayet edilir ama çok uğraşırsınız. Uğraşınca bir sonuç alır mısınız orası da meçhul. Bir sonraki alışverişlerinizde daha dikkatli olmanız ve daha güvenli yerlerden alışveriş yapmanız dileğiyle.

Tutuyorlar, oyun hesabı yüzünden 80 TL dolandırıldım karakola gittim gayet tutanak tuttular ve savcılığa gidip ifade verdim. Daha sonra uzlaşma oldu ve çocuktan paramı geri aldım.
Bugün sabah gittim Kendi İradenle Ve yasal olmayan Uc alma İçin Bişey yapmadılar davayla anca alaırsın dediler
Nasıl aldın geri sen?

Yeni konular

Geri
Yukarı