UC alırken dolandırıldım

İnstagram'dan hiçbir şey alınmaz dikkat ederseniz bütün uc satıyoruz diyen sayfaların 17-25k takipçisi var ama attıkları herhangi bir gönderiyi beğenen kişi sayısı 100-150. Yorumları da kapatıyorlar birde :D

Bugün sabah gittim kendi iradenle ve yasal olmayan uc alma için bir şey yapmadılar davayla anca alaırsın dediler.
Nasıl aldın geri sen?

Benim elimde alırken olan tüm konuşmalar ve hesabı kendi mailime aktardığımın bilgileri mevcuttu. İtemci.com üzerinden almıştım. Aldığım kişi ile olan tüm konuşmalar ve kullanıcı profili verince rahat bir şekilde kişiye ulaştılar. Sonra savcılıktan aradılar ve gittim. Dolandıran kişi ile uzlaşma yoluna gittik ve şikayetimi geri aldım. İlgilenmiyorlar diye bir şey yok. İşine geliyorsa ilgileniyor ve diretmen gerekiyor.

Benim elimde alırken olan tüm konuşmalar ve hesabı kendi mailime aktardığımın bilgileri mevcuttu. İtemci.com üzerinden almıştım. Aldığım kişi ile olan tüm konuşmalar ve kullanıcı profili verince rahat bir şekilde kişiye ulaştılar. Sonra savcılıktan aradılar ve gittim. Dolandıran kişi ile uzlaşma yoluna gittik ve şikayetimi geri aldım. İlgilenmiyorlar diye bir şey yok. İşine geliyorsa ilgileniyor ve diretmen gerekiyor.
Beni dolandıranın ne adı belli ne sanı nası bulacam? Bu kişiyi

Geri
Yukarı