Uçak Geçtikçe İnternetim Kesiliyor

OsmanBahadır

Decapat
Yer
Antalya/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Evimiz yeni olduğu için evimde internet portum yok.
Başvuru yaptım fakat iki seneye kadar süreceğini söylüyorlar.
Ben de bu yüzden telefonumun internetini kullanarak internet ihtiyacımı karşılıyorum.
Sorunum şu: Hattım sınırsız internet ve 80Mbps olmasına rağmen tam verim alamıyorum.
Uçak geçtikçe internetim dip seviyeyi görüyor ve oyunlarda özellikle Valorant oyununda pingim bir anda 1000ms oluyor.
Evime kablolu internet çekemediğim için telefon ile kullanıma devam ediyorum fakat bu sorun çok fazla oluyor (3 dakikada bir).
Bu sorunu çözebileceğim bir cihaz veya bir işlem var mı?
Teşekkürler,

Maalesef yok gibi duruyor. Baz istanyonundan gelen sinyali geçen uçaklar bir süreliğine engelliyo gibi duruyo. Daha önce hiç duymadım böyle bir durum çok ilginç. Pilotlarla gidip konuşsan az öteden geçin falan o da olmaz. Sabit internet gerekiyor bence.

Maalesef yok gibi duruyor. Baz istanyonundan gelen sinyali geçen uçaklar bir süreliğine engelliyo gibi duruyo. Daha önce hiç duymadım böyle bir durum çok ilginç. Pilotlarla gidip konuşsan az öteden geçin falan o da olmaz. Sabit internet gerekiyor bence.
Evet sabit internet gerekiyor fakat evimde dsl portu yok ve TürkTelekom 2 yıl sürer diyip gönderiyor
Yayılan elektromanyetik dalgaların uçağın oluşturduğu elektromanyetik alandan etkilenmesi sebebiyle oluyor.
Evet farkındayım fakat sabit internet portu alamadığım için ancak telefonla internetimi gideriyorum. Evin çatısına takılan bir cihaz ile şebeke kalitemi yükseltme şansım var mı böyle bir cihaz var mı ?

Evet sabit internet gerekiyor fakat evimde DSL portu yok ve Türk Telekom 2 yıl sürer deyip gönderiyor

Evet farkındayım fakat sabit internet portu alamadığım için ancak telefonla internetimi gideriyorum. Evin çatısına takılan bir cihaz ile şebeke kalitemi yükseltme şansım var mı böyle bir cihaz var mı?

Uzay çağında port bulamıyoruz iyi mi?
Telefon dalga boyundan dolayı yakından geçen bir uçak oldukça optimum bir reflektör yapar.
Sabit hat bir altyapınız olsa modem dalgalarında iyileştirme olur ama telefon ile bilgim yok.

Uzay çağında port bulamıyoruz iyi mi?
Telefon dalga boyundan dolayı yakından geçen bir uçak oldukça optimum bir reflektör yapar.
Sabit hat bir altyapınız olsa modem dalgalarında iyileştirme olur ama telefon ile bilgim yok.
Teşekkür ederim herkese konu kapanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı