İnternetim sürekli kesiliyor

burak aksu

Hectopat
Daha fazla  
Artık kafayı yemek üzereyim daha önce tam 3 kere servis geldi sorunun çözümünü bulamadılar. 15 dakikada bir internetim kesilip geri geliyor. Sorun büyük bir ihtimalle splitterda. 3 farklı modelde splitterım var üçü de aynı. Bana önerebileceğiniz çözüm veya splitter var mıdır?

Bende de o sorun vardı. Sinirden kabloyu kopardım sonra TTNet 'ten gelip bağladılar. Sorun modeme giren kablodaymış.

Artık kafayı yemek üzereyim daha önce tam 3 kere servis geldi sorunun çözümünü bulamadılar. 15 dakikada bir internetim kesilip geri geliyor. Sorun büyük bir ihtimalle splitterda. 3 farklı modelde splitterım var üçü de aynı. Bana önerebileceğiniz çözüm veya splitter var mıdır?
Bilgisayarın ağ kartı sürücüsünü güncelle. Olmazsa FW update yap.

İnternetiniz nedir ? Turkcell superonline ise superonlinede splitter kullanmıyosunuz.Modeminizde veya bilgisayarınızda problem olabilirmi ? mesela benim masaüstü bilgisayarımda internet 2-3 saniyede bir kopuyor bazende hiç kopmuyor ama oyuna girince ''Yerel ağ bağlantısı şu anda bağlı ve ağ kablosu takılı değil'' yazılarını takip bile edemiyorum o derece yani.Bilgisayarınızda problem vardır belki.

Modemde sorun olabilir ama önce ara kabloları değiştir. Olmazsa modemi değiştirmeni öneririm şahsen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı