Uçak Gibi Kasa

• Konuyu başlatan Eden Dust
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 7B
@DaTTeBayoTheFrog Atlaya atlaya izledim. Çocuk güç kaynağına fan deliği açmadı mı?

-Herkese merhaba, bu gün"Bomba nasıl yapılır?" sorusuna cevap arıyoruz.
Ben de senin gibi atlaya atlaya izledim. O kadar dikkatli izlememiştim. Eve gidince dikkatli izliyeceğim. [emoji106]

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En azından kasan var.
emoji1.png
Biraz imkan biraz da eğitimle çok daha iyisini yapabilecek çocuklar aslında (y)

@BilgisayarKurdu, evet, çok basit görünüyor ma yine de az uğraş gerektiren bir iş değil :) Sanırsam 9 farklı devreden oluşturulmuş ateşleme butonları var :D Ve tabii, o kaza sonrası helikopterden yürütülmüş misali butunları oraya yerleştirmek de ayrı bir uğraş :rolleyes:

İmkansız değil aslında. İyi kafa yormak lazım yapmak için en büyük sıkıntı gazlı soğutmayı soğutacak radyatörde diğerlerine oranla büyük olması lazım.
Evet, imkansız değil ama hem daha çok masref hem de gereğinden fazla uğraş gerektirir (n)

Biraz imkan biraz da eğitimle çok daha iyisini yapabilecek çocuklar aslında (y)

@BilgisayarKurdu, evet, çok basit görünüyor ma yine de az uğraş gerektiren bir iş değil :) Sanırsam 9 farklı devreden oluşturulmuş ateşleme butonları var :D Ve tabii, o kaza sonrası helikopterden yürütülmüş misali butunları oraya yerleştirmek de ayrı bir uğraş :rolleyes:

Evet, imkansız değil ama hem daha çok masref hem de gereğinden fazla uğraş gerektirir (n)
Bence onları bu noktaya getiren imkansızlık. Razer set dizdim, 10 bin tl ile bilgisayar topladım. Bu gibi videolar bıktırdı açıkcası. Bu kanalı gördüğümde bu kanallara ironi olsun diye sanıyordum. Ciddi ciddi topladılar. Helal olsun ne diyim.

Evet, aynen öyle...
Ülkemizde açlık sınırının altında geçinebilen sayısı küçümsenemeyecek derecede, çok fazla. Bu bağlamda bu çocukların yaptığı iş çoğu gereksiz, üstüne zarar verici kanallardan çok daha iy iş çikarıyorlar.

@My Man!'ın da dediği gibi, daha sıfır ürün alanlara ve tozunu alayım derken çalısamayan donanımlara nazaran çalışabilen donanınlara denk gelme konusunda da şanslar :D

Erkan Abi kasa birden çok abartılınca aslında o kadar da abartılacak bir iş olmadığını anlatmaya çalışmıştım ama dozunu tutturamadım galiba :) Evet o butonları bulup anahtar haline getirmek, ön paneli o şekilde donatmak falan uğraş ister.
Benim yaptığım en büyük mod bu asıl kasayı palyaçoya çevirmek olduğu için susuyorum :)
Şimdi vakit ayırsam çok sağlam bir kasa çıkarırım herhalde.

dogInQn.jpg

Kasa kendi emo modelini oluşturmuş, tek başına takılıyor. Hakkını vermek lazım. :D
Ben sizden daha sade bir şey beklerdim ama, bir garip oldum. :D

Benim yaptığım en büyük mod, kasanın ayaklarına laminant parke çizdirmeyen ayaklıklardan takmak oldu. :D

El becerim var ama, kasaya kıyamıyorum.

Önce diyorum ben de kasa modlayayım.

Sonra tatilde yaptığım şu salaklık aklıma geliyor;

(Bakın bu bir dramdır. :cry: )

IMG_20170316_214856.jpg

Erkan Abi kasa birden çok abartılınca aslında o kadar da abartılacak bir iş olmadığını anlatmaya çalışmıştım ama dozunu tutturamadım galiba :) Evet o butonları bulup anahtar haline getirmek, ön paneli o şekilde donatmak falan uğraş ister.
Benim yaptığım en büyük mod bu asıl kasayı palyaçoya çevirmek olduğu için susuyorum :)
Şimdi vakit ayırsam çok sağlam bir kasa çıkarırım herhalde.

Eki Görüntüle 237400
Ya hocam, ben şöyle düzgün boyayabilsem yeter... Gerekirse pembe olsun... :D :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı