Uçakla Logitech G29 getirme

Teşekkür ederim cevap için. Evet kendim getireceğim. Peki ölçüleri hakkında görüşünüz nedir? Valize sığdırabilir miyim?
El bagajı standartı ölçülerini geçiyor. Baş üstü dolaplarına sığabilecek ölçüde olmaları gerekiyor öyle düşünebilirsiniz. En doğrusu zarar görmeyecek şekilde uçak altı bagaja iyice sararak valiz içerisinde teslim etmek.
* Ayrıca bir çok havayolu uçak altında elektronik eşyayı sigorta kapsamında taşımaz. Gerekirse feragatname imzalatan havayolları var. Kargoluk malzemeler ayrı bir prosedür gerektiriyor.

Kutulu getirirse vergisini ödemek zorunda. Dediğim gibi eskiden 27 Euro limiti vardı. 27 euro altı ürüne vergi yoktu. Artık var. Sonuçta Türk vatandaşı bu arkadaş ve tekrar dönmeyecek ve vergisini ödemek zorunda.
1621869489291.png

Ben ne diyorum sen ne diyorsun...

Eki Görüntüle 1039000

Ben ne diyorum sen ne diyorsun...

Tamam kardeş. Sen kutusuz bir şekilde getir, ondan sonra bir sıkıntı çıkınca da vay benim kutum gitti garantim bitti diye sızlan dur.
Senin ne dediğin beni ilgilendirmiyor. Ben kutulu şekilde nasıl sokar onu söylüyorum.

Kutulu getirirse vergisini ödemek zorunda. Dediğim gibi eskiden 27 Euro limiti vardı. 27 euro altı ürüne vergi yoktu. Artık var. Sonuçta Türk vatandaşı bu arkadaş ve tekrar dönmeyecek ve vergisini ödemek zorunda.

Bir şeylere bakmayı öğrenirsen eğer burada da "kutulu getirirse" diye belirtmişim. Ayrıca tekrar limit koyarak 430 Euro ile sınırlamışlar.
Bakanlık Sitesi

Velhasıl kelam, benim arkadaşa anlattığım şekilde ürün kutusu ile birlikte. Senin ne dediğinle bir alakam yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam kardeş. Sen kutusuz bir şekilde getir, ondan sonra bir sıkıntı çıkınca da vay benim kutum gitti garantim bitti diye sızlan dur.
Senin ne dediğin beni ilgilendirmiyor. Ben kutulu şekilde nasıl sokar onu söylüyorum.

Bir şeylere bakmayı öğrenirsen eğer burada da "kutulu getirirse" diye belirtmişim. Ayrıca tekrar limit koyarak 430 Euro ile sınırlamışlar.
Bakanlık Sitesi

Velhasıl kelam, benim arkadaşa anlattığım şekilde ürün kutusu ile birlikte. Senin ne dediğinle bir alakam yok.
Konu kilit bu sözden sonra.

👏

Türkiye'de K100 ve Logitech G PRO X superlight yok mesela ikisi de 430 euronun altında ikisini de getirebiliyor muyuz? Sağ olun şimdiden.
Evet getirebilirsin. Ama telefonu kullanabilmen için yani sim kartın telefonu tanıması için IMEI kaydı yaptırman gerekiyor. Bunun için de maliyeye ödeme yapman gerekir. Harç bedeli en son ne oldu bunu bilmiyorum.

2006.2 TL harç bedeli varmış 2021 senesi için. 430 Euro + 2006.2 TL ödeme yaparsın. Buda Türkiye'deki telefonlarla aynı fiyata gelir.

Geri
Yukarı