Ucuz Android gerçekleri

Hocam iPhone fanboyuna cevap yetiştirmeye çalışmayın, yetiştiremezsiniz. Adam iPhone fanboyu değilim diyor maşallah oturup hangi tarihte çıktıklarını say desek sayacak durumda. Boşverin konuşsun işte.

Xiaomi türünde telefon aldığında POCO'dan uzak durulması gerekiyor.
Redmi ve yeni nesil Mi'lerde ise aldıysanız güncelleme yapmayın.
Ömürlük kullanın.

Bence de güncelleme yapılmamalı. RN8 cihazım MIUI 11 ve MIUI 10'da taş gibi çalışırken MIUI 12 ve üstünde tamamen çöp oluyor.

Yazılım sorunu burada var işte. Gerçekten 48 Megapiksel koyuyorlar fakat yazılımdan dolayı alamıyorsunuz. Custom ROM atıp deneyebilirsiniz kamerayı. Ben denemiştim ve sonuç mükemmeldi.

Denedim. G Cam ile mükemmel sonuç almaya başladım. Ancak hala problem var Instagram gibi uygulamalarda.

Hangi Custom ROM'u kullanıyorsunuz

Şu anda aynı fiyattan satılan Oppo A73 ve iPhone 7 var. İkisini de kullandım. A73 2020 yılında çıkan bir telefon. Ve 7'den çok daha kötü bir telefon. Ekran batarya olarak önde sadece. Düşük bütçede 7,8 gibi alternatifler Android cihazlar yerine daha mantıklı evet. Ama yüksek bütçede bence Android de Apple da başarılı pek bir farkları yok.

Bu konunun açılma sebebi Apple fanboyluğu mu? İsteyen istediğini alsın kimsenin maddiyatını sorgulayacak veya tembihleyecek kişi sen değilsin kardeşim. Adama bak kafasında android düşmanlığı biçimlemiş ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…