Ucuz Android gerçekleri

Arkadaş dün babası için telefon araştıran bir kardeşimize Mi A2 Lite önerdim diye konuyu açmış galiba. Komedi 😜

Şu anda aynı fiyattan satılan Oppo A73 ve iPhone 7 var. İkisini de kullandım. A73 2020 yılında çıkan bir telefon. Ve 7'den çok daha kötü bir telefon. Ekran batarya olarak önde sadece. Düşük bütçede 7,8 gibi alternatifler Android cihazlar yerine daha mantıklı evet. Ama yüksek bütçede bence Android de Apple da başarılı pek bir farkları yok.
O telefon müsveddesinden bende de var. iPhone tercih etmem, çünkü iOS bana çok kısıtlı geliyor. POCO X3 NFC çöpünü alsaydım da şu telefon müsveddesini almasaydım keşke. En azından Custom ROM atabilirdim X3'e.

Arkadaş dün babası için telefon araştıran bir kardeşimize Mi A2 Lite önerdim diye konuyu açmış galiba. Komedi 😜
Bu mesajdan sonra fanboyluğu belli. 0 varken 2 ele gerek duymak garip.

O telefon müsveddesinden bende de var. iPhone tercih etmem, çünkü iOS bana çok kısıtlı geliyor. POCO X3 NFC çöpünü alsaydım da şu telefon müsveddesini almasaydım keşke. En azından Custom ROM atabilirdim X3'e.
Evet IOS çok kısıtlı o konuda haklısınız. Burada tercih kullanıma göre şekilleniyor. Ben ROM falan çok uğraşmadığımdan IOS daha hoşuma gidiyor.

@Bruz @436077 @Polorchen sıfırını alamıyoruz diye ağlayınca size anternatifler sundum. Neden ucuza alınmaması gerektiğini anlattım. Diğer insanlar da tecrübelerini söyledi. İyisi çıkanlar oldu kötüsü çıkanlar daha fazla oldu. Ama gelip gene bana fanboy diyorsanız net sorun sizde. Fan boy olsaydım Redmi Note 7 yerine gider çöpten bulduğum 6'yı kullanırdım. Herhangi bir savunmanız yok bir şeyiniz yok siz Android tarafında olurken iyiydi ama. Ben Apple'a yönlendirince ben fanboy oldum öyle mi? Ha bu arada @436077 o konudan sonra açmadım hayret üstüne alınmışsın.

Son düzenleme:
@Bruz @436077 @Polorchen sıfırını alamıyoruz diye ağlayınca size anternatifler sundum. Neden ucuza alınmaması gerektiğini anlattım. Diğer insanlar da tecrübelerini söyledi. İyisi çıkanlar oldu kötüsü çıkanlar daha fazla oldu. Ama gelip gene bana fanboy diyorsanız net sorun sizde. Fan boy olsaydım Redmi Note 7 yerine gider çöpten bulduğum 6'yı kullanırdım. Herhangi bir savunmanız yok bir şeyiniz yok siz Android tarafında olurken iyiydi ama. Ben Apple'a yönlendirince ben fanboy oldum öyle mi?
Benim savunmam çoktur. Bu forumda yeterimce konum vardır. Keza yüksek bütçelere Apple gayet iyi bir seçimdir. Ama 3500TL'ye planlı eskitilmiş Iphone önerilmesi gereksiz. En fazla video izleyecek adam içi garanti daha önemli.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı