Ucuz Android gerçekleri

iPhone telefonlardaki donanım sabit olduğundan ona göre yazılım yapmak çok daha kolay oluyor. Yanılmıyorsam iPhone'larda batarya ve RAM'i düşük oluyordu ancak buna rağmen akıcılıkta herhangi bir problem yaşanmıyor. Android'de ise durum tam tersi tek bir yazılımı binlerce donanıma göre entegre etmeye çalışıyorsun. Samsung M serisinden uzak durun denmiş ancak bende M12 var ve gayet memnunum. Gündelik olsun, ufak tefek oyunlar olsun, kamera performansı olarak memnunum.

Xiaomi telefon alıyorsan zaten stok yazılımından bir şey beklememen lazım. Custom ROM'lar mis gibi çalışıyor. Bahsettiğin sorunlar Android'in değil MIUI'ın sorunları.
2 yıl beklemek lazım ayrıca kendime güvenmiyorum atmayı düşündüm aslında ama vazgeçtim.
Cevap alamadık.
Almana gerek yok o da aynı kervanda.

Yoo benim kimseyi üzdüğüm falan yok. Sen kendi kendine saçmaladın bu konuda.

18K ver demiyorum zaten 4-5K'dan bahsediyorum burada.

Hocam niye başkasının kullandığı telefonu almak istersin ki. Ben mesela araba alacak olsam ikinci el araba almam(imkanım varsa.)iPhone 5Snin S 'sini görmemişim kusura bakmayın.

Şu forumda Android kullanan herkese bir adet son çıkmış android telefon markalarının hepsini denetseler ve birde İphone 13 pro max denetseler, cevabın çok bariz İphone olduğunu söylerler, insanlar ulaşamadığı şey için nankörlük yapıyorlar şahsi düşüncem.

Hocam niye başkasının kullandığı telefonu almak istersin ki. Ben mesela araba alacak olsam ikinci el araba almam(imkanım varsa.)iPhone 5Snin S 'sini görmemişim kusura bakmayın.
Telefonlar iç çamaşırı değil dışı temizse sıfırlar kullanırsın çok da güzel kar edersin olay budur.

Param yok diyenler 7-8 modelleri 3-4 bine satılıyor mesela çiziksiz falan?

Peki bu fiyata günümüz şartlarına daha uygun olan Redmi Note 9S varken neden iPhone 7 alayım? Yani aynı fiyata daha iyi bir ürün varken neden sırf Apple diye onu alayım? Sizin dedikleriniz sadece son model IPhone'lar için geçerlidir. Param varsa 13 Pro Max alırım yoksa da 6S veya 7 alıp kendime sırf yazılım desteği geliyor diye işkence çektirmem. Ayrıca bu güne kadar iPhone 4 iPhone 5S ve iPhone 7 kullandım. En son Redmi Note 8 Pro'dan iPhone 7'ye geçmiştim. Maalesef teknolojinin hızına yetişemiyor Apple'ın eski telefonları bu yüzden iPhone 7'yi satıp tekrar Redmi'ye geçme kararı aldım. Kısacası uzun süre iPhone 7 kullanacağıma 2 yılda 1 yeni Redmi'lerden alırım daha iyi.

Şu forumda Android kullanan herkese bir adet son çıkmış android telefon markalarının hepsini denetseler ve birde İphone 13 pro max denetseler, cevabın çok bariz İphone olduğunu söylerler, insanlar ulaşamadığı için nankörlük yapıyorlar şahsi düşüncem.
Yok yok 13 Max falan abartı olur.

8 Plus ve Xiaomi son modelleri bile yeter.

Peki bu fiyata günümüz şartlarına daha uygun olan Redmi Note 9S varken neden iPhone 7 alayım? Yani aynı fiyata daha iyi bir ürün varken neden sırf Apple diye onu alayım? Sizin dedikleriniz sadece son model IPhone'lar için geçerlidir. Param varsa 13 Pro Max alırım yoksa da 6S veya 7 alıp kendime sırf yazılım desteği geliyor diye işkence çektirmem. Ayrıca bu güne kadar iPhone 4 iPhone 5S ve iPhone 7 kullandım. En son Redmi Note 8 Pro'dan iPhone 7'ye geçmiştim. Maalesef teknolojinin hızına yetişemiyor Apple'ın eski telefonları bu yüzden iPhone 7'yi satıp tekrar Redmi'ye geçme kararı aldım. Kısacası uzun süre iPhone 7 kullanacağıma 2 yılda 1 yeni Redmi'lerden alırım daha iyi.
Plus modelleri güzel ama normalleri haklısınız küçük geliyor.

Geri
Yukarı