Ucuz Android gerçekleri

Birkaç ay önce SE 2020 bozulunca Samsung A32 almıştım param anca ona yetmişti ne yapalım. 10 sene hep iPhone kullandıktan sonra ben de isterdim yenisini almak ama aldığım 2 senede dolar kuru 2-3 katına çıkmıştı.

Memnun gibiyim ama yaramaz mı?
Neden yaramasın 😛. Xiaomi olsa yaramaz ama Samsung iyidir.

Hala Xiaomi diyor, Huawei hakkında 1 cümle kuramadı daha bekliyoruz bakalım.
He şu malum marka. Google'dan desteğini kaybedip de çakal çukal insanlar gibi mahkemede adı sürünen şey.

Yalan yok Android olan eski modelleri güzeldir. Ama artık değil işte. Bu bir modeli vardı Andoid olan kamerası çok güzel zoom yapıyordu.

Bi' bize denk gelmiyor şu MIUI sıkıntıları.
Bende yaşasam da Apple cihaza geçmek için sebebim olsa.

Kapalı kutu mu? Hayır, asla olmaz 😀

He şu malum marka. Google'dan desteğini kaybedip de çakal çukal insanlar gibi mahkemede adı sürünen şey.

Yalan yok Android olan eski modelleri güzeldir. Ama artık değil işte. Bu bir modeli vardı Andoid olan kamerası çok güzel zoom yapıyordu.
Galiba haklısınız yenilerini hiç kullanmadım.

Xiaomi'de olan 48 megapiksel tamamen ama tamamen palavra. 7-8'in çektiği fotoğrafların yanına yaklaşamıyor. Hele gece çekimleri rezalet.
Kamera konusunda bu liste her şeyi açıklıyor bence.

LineageOS'un sitesinde bulunan çoğu telefon modeline otomatik olarak haftalık güncelleme geliyor. LineageOS'un çok güzel bir özelliği bu bence.

Evet, en güzeli de gapps paketini istediğimiz gibi yükleyebiliyor olmamız. Ben Google servisleri yerine microg kullanıyorum Bu sayede pil konusunda derdim kalmıyor. Benden sonra S8 alıp hala kullanan arkadaşımın bataryası resmen patatese döndü ama benim emektar beni sosyal medyada gezdirse ve mesajlaşma yaptırsa bile akşamı gösteriyor.

Geri
Yukarı