Ucuz Android gerçekleri

Dayımda 7, babamda 7 var şuan. Dayım 13 Pro Max düşünüyor. Babama da 8 Plus bakacağız yazın.

7 ile benimkini elime alınca menüde kaydırırken sanki nedense Apple'daki ekran daha stabil geliyor. Uygulama kutucuklarının kayarkenki akıcılığı benim ekranda yok. Aslında ikisi de 60Hz.
Bu arada attığım karşılaştırmadaki kamera karşılaştırmasına baktım ancak sadece tonlamalarda değişiklikler gördüm aynı şekilde xiaomi amoled ekrana sahipken iphone 7 plus ips lcd. Pil konusuna gelirsek %100 pil ömründe bile iphone 7 ile 1 günümü çıkaramıyordum. 7 plusta nasıldır bilemem.

Geçen yıl bizim evde bir iPhone 6S 128 GB telefon vardı bir dönem kullandım biri aradığında telefon kitleniyordu. Çok fazla kasmalar oluyordu ve cihaz fazla isiniyordu (batarya yeni olmasına rağmen) gelmiş burada iPhone 5'in WhatsApp'i desteklediğini söylemişsin IPhone'de kesinlikle 11 altı cihaz alınmaz bence. Ve 11 de şu anki fiyatını hak eden bir cihaz değil bana kalırsa.

Geçen yıl bizim evde bir iPhone 6S 128 GB telefon vardı bir dönem kullandım biri aradığında telefon kitleniyordu. Çok fazla kasmalar oluyordu ve cihaz fazla isiniyordu (batarya yeni olmasına rağmen) gelmiş burada iPhone 5'in WhatsApp'i desteklediğini söylemişsin IPhone'de kesinlikle 11 altı cihaz alınmaz bence. Ve 11 de şu anki fiyatını hak eden bir cihaz değil bana kalırsa.
Bence sizin kullandığınız telefonda sıkıntı varmış. Aynı telefon elimde vardı ama daha önce hiç böyle sıkıntısını görmemiştim.

Benim telefonda sürekli microg hata vermese benim de uzun süredir yaptığım buydu. Aurora Store ve F-droid ile Google'suz yaşıyordum.
İster Aurora Store kullan, istersen Google Play kullan. İki türlü de Google servisi kullanıyorsun. Bu newpipe kullanıp YouTube kullanmıyorum demek ile aynı mantık.

Kişisel olabilir belki dostum. Kamera konusunda dxomark sitesine bakmanı öneririm ilk üçün içerisinde Xiaomi var. Zamanında S7 Edge telefonumu seçerken bu site beni pek yanıltmamıştı.
DxOmark'ı geç. Samsung ve iPhone'u aşağılarda süründürüyor saçma bir sistem. P40 ile Google Pixel 4 Zoom kıyaslamasında Pixel 4 daha iyi demişti.

Geri
Yukarı