Ucuz Blue Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
500
Mavi switch almayın ucuz almayın. Özellikle gamepower kalitesiz bir marka. Biraz para biriktirin 800-1000 lira gibi fiyatlara güzel mekanik klavyeler var. Ya da bu bütçeye membran alın bence.

Ben de 2021 gibi ucuza gamepower klavye aldım 200-300 liralık şu an klavye çöp oldu e,d,c tuşları çalışmıyor. Eski kalitesiz klavyem daha çok dayandı diyebilirim hâlâ kalitesizi kullanıyorum. Çöpe atacağınıza fazla para verin tabii şans işi belki kalitesiz alırsınız bozulmaz ama bozulma şansı yüksek.

Mavi Switch almayın ucuz almayın. Özellikle Gamepower kalitesiz bir marka. Biraz para biriktirin 800-1000 lira gibi fiyatlara güzel mekanik klavyeler var. Ya da bu bütçeye membran alın bence.

Dostum artık şunu bırakın bu Calypso Gamepower'ın en iyi yaptığı işlerden kronik sorunu yok neredeyse ve manyak özellikler var fiyatına göre.

Konudaki hiçbir klavye alınmaz bütçe aşıp bunu alın red Switch ama düşük bütçede en iyis bu.

Ayrıca illaki bu bütçede kalacağım derseniz benim de aldığım şu ürünü alabilirsiniz.

Gamepower, Rampage gibi klavyelerin yanından bile geçmeyin asla savunan arkadaşlara yüzlerce şikayet atabilirim boşuna beğenmedim falan atmasınlar iyi sosyaller.

Konudaki hiçbir klavye alınmaz bütçe aşıp bunu alın red Switch ama düşük bütçede en iyis bu.

Ayrıca illaki bu bütçede kalacağım derseniz benim de aldığım şu ürünü alabilirsiniz.

Gamepower, Rampage gibi klavyelerin yanından bile geçmeyin asla savunan arkadaşlara yüzlerce şikayet atabilirim boşuna beğenmedim falan atmasınlar iyi sosyaller.

Hocam ben ne diyorum iz ne diyorsunuz ya ]: Neyse

Attığınız klavye güzel ama.

Calypso Gamepower'ın en iyi yaptığı işlerden kronik sorunu yok.

1676478826456.png

1676478835651.png

1676478844117.png

1676478853081.png

1676478864248.png

Ve yüzlercesi Gamepower klavyeleri basmama sorunlarıyla dolu ogre saber hepsinde aynı sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı