Ucuz Blue Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
500
Ogre saber sorunludur hocam ben Calypso için dedim ayrıca attığınız klavyeninde Şikayetvar'da bir ton şikayeti var hayır yani nedir Şikayetvar sitesine girip övgümü bekliyorsunuz[:

Dostum ben sana sorunlarının olduğunu belirtiyorum sen hala zorluyorsun bu durumu Gamepower klavyelerde basmama sorunu var her seride var adamların tek sorunu basmama sen diyorsun ki kronik sorun yok al sana kronik sorun :D

Dostum ben sana sorunlarının olduğunu belirtiyorum sen hala zorluyorsun bu durumu Gamepower klavyelerde basmama sorunu var her seride var adamların tek sorunu basmama sen diyorsun ki kronik sorun yok al sana kronik sorun :D

Yok demedim neredeyse yok dedim yani nadir karşılanan sorunlar dedim. Yoksa mesela ASUS ROG klavyemin şu anda Switch'leri bozuldu numpadlerinin? Ona nedeceksin ama klavye çok iyi her şeyde olur bunlar ben az oluyor dedim.

Konudaki hiçbir klavye alınmaz bütçe aşıp bunu alın red Switch ama düşük bütçede en iyis bu.

Ayrıca illaki bu bütçede kalacağım derseniz benim de aldığım şu ürünü alabilirsiniz.

Gamepower, Rampage gibi klavyelerin yanından bile geçmeyin asla savunan arkadaşlara yüzlerce şikayet atabilirim boşuna beğenmedim falan atmasınlar iyi Sosyaller.

Çok güzel ürün bunu alabilirim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı