Ucuz el konsolu tavsiyesi

Size tavsiyem telefonunuz yeterli bir telefonsa Razer Kishi V2 (daha ucuz versiyonları internette var Razer biraz pahalı kalıyor) tarzı bir şey almanız emülatörlerle çoğu oyunu oynarsınız buna PSP oyunları ve Nintendo oyunları da dahil telefon yeterliyse Switch oyunları açan emülatörler bile var.

Razer Kishi benzeri konsollarla gayet güzel.

Telefonum bayağı kötü bir şey. Kaldırır mı siz söyleyin lütfen. Huawei P20 Lite.

PSP oyunlarını falan kaldırır ama fazla yüksek kalitede değil 2-3 kat PSP kalitesinde sadece.

Hocam PSP'de hatırladığım kadarıyla GTA4 oynanıyordu bu telefon ile oynayabilir miyim? Oynayabileceğimi düşünüyorsanız örnek ürün atar mısınız Razer bütçemin çok çok üstünde kalıyor.

Hocam nasıl bir şey fotoğraf atar mısınız?

Baktım şimdi böyle istemiyorum hocam ekranlı lazım PSP tarzı.

Fotoğraf yükleyemiyorum. En iyisi siz internetten bakın N11 de falan ucuz var bunu zaten pahalıya almıştım. 2000 TL'ye bırakırım. Pahalı olur. İnternette retro el konsolu olarak arayabilirsiniz.

Modelini sormuştunuz coolbaby RS-18 7 inch.

Fotoğraf yükleyemiyorum. En iyisi siz internetten bakın N11 de falan ucuz var bunu zaten pahalıya almıştım. 2000 TL'ye bırakırım. Pahalı olur. İnternette retro el konsolu olarak arayabilirsiniz.

Modelini sormuştunuz coolbaby RS-18 7 inch.
Link atar mısınız çok fazla var aynı isimlerde.

Hala güncel konu. Bir el konsolu arıyorum.

Yazdığım gibi 2K civarlarında.

Kardeşim eğer bağımsız marka bir retro el konsolu alacaksan şunu önerebilirim.

Amazon.com.tr

Ama bence bunu alma PSP almanı öneririm hem içine kuracağın modlarla birlikte tüm retro oyunları oynarsın hem de elinde kaliteli bir şey olmuş olur piyasada 0'ı yok 2. el alman gerekiyor Max 3000 TL'ye bulursun cihazı deneyip sağına soluna iyice bakrarak alırsan bir şey olmaz eğer bütçeni arttırırsan PS Vita al PS Vita'ya topluluk hala oyun çıkarmaya devam ediyor ayrıca çok zevkli bir konsol milyonlarca özelleştirme seçeneği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı