Ücretli Ucuz fiyata sistem toplama hizmeti

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

mrht1234

Hectopat
Yer
Edirne/Merkez
Daha fazla  
Merhabalar. Sistem toplama hizmeti veririm. Bütün parçaları 2. el veya sıfır bulurum ve toplarım. Kaliteli ve uygun fiyatlı parçalarda öneririm ve hepsiyle toplarım ve istediğiniz işletim sistemini kurup sürücü ve BIOS güncellemelerini yaparım. Kargo ile de topladığım sistemleri gönderirim. Fiyatlarım: Kendim bulursam ve toplarsam: 50TL tam hizmet kendim bulursam toplarsam gereken işletim sistemi kurup sürücü ve BIOS güncellemelerini yaparsam 80TL diğer türlü: 40TL.
Ekleyeyim sistem toplama hizmeti fiyatıdır toplanan sistemin fiyatını siz ödersiniz.

Neden beni umursamıyorsunuz sebebini söyler misin kaliteli hizmet veririm.
Dostum benim lafım sana değil. İkinci el kategorisinde toksik bir şekilde ifade atanlara. Haha atan mı dersin kızgın atan mı dersin gırla.

Hizmet hakkında yorumuma gelirsek. 50-60 lira için büyük risk alıyorsun. Topladığın sistemdeki kullandığın parçalar tahminimce 2. el. Bunlardan biri kısa vadede arıza yapacak olursa alıcı senden bilebilir. Ona dikkat et derim.

Neden beni umursamıyorsunuz sebebini söyler misin kaliteli hizmet veririm.
Yazarım da işini baltalamak istemiyorum. İyi günler.
Dostum benim lafım sana değil. İkinci el kategorisinde toksik bir şekilde ifade atanlara. Haha atan mı dersin kızgın atan mı dersin gırla.

Hizmet hakkında yorumuma gelirsek. 50-60 lira için büyük risk alıyorsun. Topladığın sistemdeki kullandığın parçalar tahminimce 2. el. Bunlardan biri kısa vadede arıza yapacak olursa alıcı senden bilebilir. Ona dikkat et derim.
Asıl alan risk alıyor.

Hayır isterseniz sıfırda toplarım 2. el parça isteğe bağlı olarak bulup toplarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı