Arkadaşlar daha önceden saber RGB'ya da KB-R90'ı kullanmış olan var mı
Artısı eksisi nedir?

Sizin yeni attıklarınıza baktım ama kafam çok karıştı birisi bana yardım edip.
Red Switch, TR Q, sağ tarafında 123456789 yeri olan, tek tuşa istediğim rengi atayabileceğim,
380-300 arası olan bir klavye seçebilir misiniz

Gerçekten çok karışık kusura bakmayın.

Arkadaşlar daha önceden saber RGB'ya da KB-R90'ı kullanmış olan var mı
Artısı eksisi nedir?

Red Switch, TR Q, sağ tarafında 123456789 yeri olan, tek tuşa istediğim rengi atayabileceğim,
380-300 arası olan bir klavye seçebilir misiniz

O bütçede istediğiniz tüm özellikleri sağlayan kaliteli bir klavye yok.

Kaliteli olması önemli değil benim bulduklarım KB-R90 Orion ve saber RGB
Ancak arkadailar bu klavyeleri kötü buluyor.
Çünkü iki klavyede kötü. Biz size önerimizi yaptık. Kaliteli ve dandik klavye almak sizin seçiminiz.
1 ay sonra klavyem basmıyor tarzı bir konu açmayı göze alıyorsanız Rampage veya Gamepower alın.

Çünkü iki klavyede kötü. Biz size önerimizi yaptık. Kaliteli ve dandik klavye almak sizin seçiminiz.
1 ay sonra klavyem basmıyor tarzı bir konu açmayı göze alıyorsanız Rampage veya Gamepower alın.

Sizin önerdiğiniz klavye

Gamenote HV-KB432l​

Bu klavye TR Q mu yoksa sonradan basılma mı RGB'si Full mu özelliklerini ayrıntılı açıklarsanız sevinirim.

Arkadaşlar daha önceden saber RGB'ya da KB-R90'ı kullanmış olan var mı?
Artısı eksisi nedir?

380-300 arası olan bir klavye seçebilir misiniz?

Ben KB-R90'ı aktif kullanıyorum, günlük ortalama 5 saat kullanımla 4. ayını doldurmak üzere. Şu ana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Bundan sonra ne olur tabii ki bilemem fakat zaten 2 yıl garantisi var. Sonrasında da outemu Red Switch olduğuna istinaden uzun süre beni götürür kanısındayım. Rampage'le kimler ne yaşadı bilemiyorum, forumu biraz araştırdım nedenini çözemediğim bir şekilde bir hayli ön yargı mevcut ama bunun yanında Rampage'in herhangi bir ürününü alıp senelerdir kullandığını belirten arkadaşlarda az değil. Karar sizin.

Ben KB-R90'ı aktif kullanıyorum, günlük ortalama 5 saat kullanımla 4. ayını doldurmak üzere. Şu ana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Bundan sonra ne olur tabii ki bilemem fakat zaten 2 yıl garantisi var. Sonrasında da outemu Red Switch olduğuna istinaden uzun süre beni götürür kanısındayım. Rampage'le kimler ne yaşadı bilemiyorum, forumu biraz araştırdım nedenini çözemediğim bir şekilde birhayli ön yargı mevcut ama bunun yanında Rampage'in herhangi bir ürününü alıp senelerdir kullandığını belirten arkadaşlarda az değil. Karar sizin.

Hocam klavye yi nereden aldınız ben Hepsiburada'da en uygun Red Switch buldum ama bazı arkadaşlara Blue Switch verilmiş
Bir de Trendyol'da var 340 TL onu uygun buldum başka bir satıcı önerir misin yoksa uygun mudur?

Red Switch.

100 TL daha ekleyip Logitech G213 alabilir.
G213 kronik tuş basmama sorunlu ve 4 yaşına basacak. Alınmamalı.

@aerdogan85 Ön yargımız yok, ürünleri rezalet. Işık var diye göz boyuyorlar.

Israrla önerdiğimiz klavyeleri almıyor. KB-432L önerip çıkıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı