Ucuz hosting önerisi

herchell

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bir site için bana hosting lazım 1 yıllığına. Ucuz olması gerekli benim için. Bir de bu işlerden tam anlamadığım için bazı sorularım var. Benim sayfam 9 menüden (Ana sayfa, Hakkımızda, Galeri.) Ve bunların alt sekmeleri var toplam 19 alt sekme var. 33 fotoğraf, 1 video, 1PDF dosyası bulunmakta. Bu özelliklere göre nasıl hosting seçmeliyim. Bazı sayfalara baktım 5 domain barındırma, 1GB RAM 25GB trafik diyor. Bunlar ne anlama geliyor?

Tek domain altında alt sayfalara bağlayabilirsiniz hocam. Klasör yapısını kurarsanız sorun yok. Her ne kadar beğenmesem de Öğrenci Kampanyası Turkticaret.Net türkticaret öğrencilere 1 yıl ücretsiz hosting veriyor (alan adı almak zorunlu, com.tr 19tl falandı en son)
Hocam Tüm site tek klasör içinde bilginiz varsa yardımcı olur musunz?

Türkçeden türkçeye çeviri bu olsa gerek.

5 domain barındırmadan kasıtları eğer birden fazla domain sahibi iseniz tek bir hosting paketi üzerinden tüm domainleri yönetmenize olanak sağlar. 1 hosting planı üzerine 5 adet site açabiliyorsunuz gibi düşünebilirsiniz.
Hocam bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum affola.Şimdi belki dersiniz okuma anlamada sorun yaşıyor.Sayfa genel olarak 9 menü bunların alt sekmesi ile birlikte 19 sayfadan oluşuyor ya bunun domainle bağlantısı var mı?

Sayfa genel olarak 9 menü bunların alt sekmesi ile birlikte 19 sayfadan oluşuyor ya bunun domainle bağlantısı var mı?
Hayır yok, sana lazım olan paket 1 domain barındırma. 1 tane domainin var sitende isterse 1899 adet sayfa olsun.

Diğer özelliklere gelecek olursak ram işlemci gibi özellikler bunların önemi sitende kullandığın script ve ziyaretçi sayısı ile alakalı. Siten çok fazla sorgu çekmiyorsa sade bir yapısı varsa ve ziyaretçilerin çok fazla değilse 2gb ram 2cpu özellikli bir paylaşımlı hosting işinizi görecektir. Çok anlamıyorsanız hosting firması sitenizi aktif etmek dosyalarınızı yüklemek konusunda yardımcı olur.

Sana 2 site bırakıyorum:

1. sitede en uygun paket 281₺
2. sitede en uygun paket 300 ₺

Direk firmalar ile iletişime geçerekde öneri alabilirsin.

Geri
Yukarı