Ucuz iPhone Önerisi

Exinie

Kilopat
Arkadaşlar iPhone almak istiyorum. Ucuz, küçük bir telefon modeli var mıdır? iPhone 5S veya 5C düşünüyorum Vatan Bilgisayar'da 1000 TL iPhone 5'den daha ucuz bir iPhone var mı? iPhone 4S ve aşağısı hariç 😀 iPhone 5 ve 5C sıfır bulamadım 5S sıfır var sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 4.5 senedir kullandığım iPhone 5S'imi kasım ayında emekli ettim. Şimdi siz 2019 senesinde bu telefonu almak istiyorsunuz. Ekran küçük, pil yetersiz, depolama eğer 16 GB alacaksanız büyük sorun ve en önemlisi cihaz 2013 senesinin donanımına sahip. iPhone hevesinizden vazgeçip bütçenize uygun Android telefonlara yönelmenizi öneririm.

En mantıklısı iyiki iphone alıcaksanız yenilenmiş 6 almak Apple iPhone 6 16 GB Space Gray – EasyCep En Kolay Garanti! zaten bütçe artıramaycaksanız android telefon almanızı önermem.

İnternetten alışverişe güvenmiyorum.
En az 6s alman lazım. O da pek ucuz değil. Ama günlük kullanım değil de heves işi felan ile 5S alabilirsin. Ben de 5s kullanıyorum idare ediyor ama 16GB yetmiyor.

Haklısınız araştırmalar yaptım.
Hocam 4.5 senedir kullandığım iPhone 5S'imi kasım ayında emekli ettim. Şimdi siz 2019 senesinde bu telefonu almak istiyorsunuz. Ekran küçük, pil yetersiz, depolama eğer 16 GB alacaksanız büyük sorun ve en önemlisi cihaz 2013 senesinin donanımına sahip. iPhone hevesinizden vazgeçip bütçenize uygun Android telefonlara yönelmenizi öneririm.

Ekran boyutuna baktım çok küçükmüş İPhone'dan vazgeçtim , alırsam android alırım ucuz. Konu kilit

Hocam maalesef iPhone almak istiyorsanız büyük bir mebla'yı gözden çıkarmalısınız. Ben 1 ay önce XR aldım malum fiyat belli söylememe gerek yok ancak fiyat performans ürünü istiyorsanız mutlaka android'e yönelin. Galaxy A50 önerimdir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı