Ucuz oyun alma sitelerine güvenilir mi?

Daha fazla  
Merhaba. Steam'a son gelen zamlardan sonra en ufak indie oyun bile 100 TL oldu, ucuz oyun satan sitelere güvenilir mi? Mesela Instagram'da gördüğüm Sonik Gamers gibi bir şey vardı, siz hiç bu tarz sitelerden alışveriş yaptınız mı? Yaptıysanız güvenilir mi ve hangisi?

Merhaba. Steam'a son gelen zamlardan sonra en ufak indie oyun bile 100 TL oldu, ucuz oyun satan sitelere güvenilir mi? Mesela Instagram'da gördüğüm Sonik Gamers gibi bir şey vardı, siz hiç bu tarz sitelerden alışveriş yaptınız mı? Yaptıysanız güvenilir mi ve hangisi?
Sonik gamers güvenilir durmuyor.

Onlar paylaşımlı hesap. Yani 1 hesapta 10 kişi falan o oyunu oynuyorsunuz.

Sonik gamers'a baktım o da paylaşımlı hesap satıyor ve pahalıya satıyor. Mesela item satış gibi sitelerde paylaşımlı miles morales hesabı 30 liraya bulunabilirken orada 90 lira. Ben tavsiye etmem.
Paylaşımlı hesap sıkıntılı bir şey değil ama Sonik gamers pahalıya sattığı için mantıksız. Tabi şifre değişme ihtimali her zaman var satıcıya bağlı olarak.

Merhaba. Steam'a son gelen zamlardan sonra en ufak indie oyun bile 100 TL oldu, ucuz oyun satan sitelere güvenilir mi? Mesela Instagram'da gördüğüm sonik gamers gibi bir şey vardı, siz hiç bu tarz sitelerden alışveriş yaptınız mı? Yaptıysanız güvenilir mi ve hangisi?

Paylaşımlı hesap hikaye oyunları içindir bilmeyenler oluyor almadan yorum yapıyolar mantık olarak 10 kişiye flan satıyor aynı hesabı ama şifre flan değiştiremiyor kimse ben God of War Spider-Man unchertad bu oyunları 30 TL'ye Steam'den aldım bitirdim save de atıyor çevrimdışı oynarsanız problem olmaz hikaye oyunları çevrimdışı oyunlar zaten hiçbir sorun yoktur Rockstar oyunları için paylaşımlı hesap almayınız internetli giriliyor Rockstar oyunlarına ben tavsiye ederim paylaşımlı hesapları bir God of War unchertad Spider-Man bu 3 oyunu aynı anda almam imkansızdı ama 30 TL'ye geldi güzel bir şey bence.

Paylaşımlı hesap hikaye oyunları içindir bilmeyenler oluyor almadan yorum yapıyolar mantık olarak 10 kişiye flan satıyor aynı hesabı ama şifre flan değiştiremiyor kimse ben God of War Spider-Man unchertad bu oyunları 30 TL'ye Steam'den aldım bitirdim save de atıyor çevrimdışı oynarsanız problem olmaz hikaye oyunları çevrimdışı oyunlar zaten hiçbir sorun yoktur Rockstar oyunları için paylaşımlı hesap almayınız internetli giriliyor Rockstar oyunlarına ben tavsiye ederim paylaşımlı hesapları bir God of War unchertad Spider-Man bu 3 oyunu aynı anda almam imkansızdı ama 30 TL'ye geldi güzel bir şey bence.
Paylaşımlı hesapta zaten sıkıntı yok ama satıcıya bağlı olarak şifre değişebiliyor. Satıcının güvenilirliği önemli. Hikayeli oyunlarda sıkıntı yok. Ben elden ring için almıştım mesela sonra aynı bilgisayarda olmama rağmen tekrar güvenlik koruması istemişti. Tekrar satıcıyla iletişime geçmek gerek. Bazen zahmetli olabilse de oyuna ulaşmak için iyi yöntemlerden biri.

Geri
Yukarı