Ucuz Games Güvenilir mi?

Hürkan35

Centipat
Katılım
3 Ağustos 2019
Mesajlar
91
Yer
İzmir
@ucuzgames canım abim, reisim, biz arkadaşla Netflix alırken sınırsız diye aldık 1-2 ay sürekli çalındı, etti, şifresi değiştirildi. Senden yeni bir hesap istediğimde yine çalındığında bana ve arkadaşıma dedin ki 1 ay garantisi vardı, şimdi köpek gibi Netflix'e para akıtıyorum ama Allah var Spotify'da sıkıntı yok. Origin hesabını şifresi değişti, inşallah bana bir daha 1 ay garanti bahanesi sunmazsın. Instagram'den yazıyorum zaten sürekli.

Şunu fark ettim ki ben hesapları kendileri bir şekilde oluşturuyor sanmıştım ama çalıyorlarmış. Bunları destekleyip ekmek yedirtmemek lazım.
 

barantork0

Femtopat
Katılım
21 Ekim 2020
Mesajlar
16
Öncelikle merhabalar, en başta dolandırıcı gibi yaklaşmanızı normal karşılıyorum. Çünkü: Şu son 1-2 senedir bu işi o kadar en alt seviyelerde yapan sayfalar var ki bu yüzden bu şekilde yaklaşmanız normal. Biz bu işi 2016 Temmuz ayından beri profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Eğer işimize ve sizlere önem vermeseydik tam olarak 3053 sipariş almazdık. İlk önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Hesaplarımıza gelecek olursak, çoğu hesabımızda hesap bilgileri değişiyor ve ömür boyu garantili. Herhangi bir sıkıntınızda instagram sayfamızdan veya discord sunucumuzdan ulaşabilirsiniz. Discord sunucumuzda olan ticket sistemi ile sorunlarınızı daha hızlı çözebiliriz. Plati ve benzeri sitelere gelirsek, bahsettiğiniz siteleri üstte bahsettiğim sayfalar hala aktif olarak kullanıyor, dediğim gibi 2-3 senelik özel tedarikçilerimiz var ve bu sayede hem güvenli hem de ucuz hizmet sağlıyoruz. Teşekkürler...
lütfen mesajıma dönün heryerden yazıyorum dönen olmadı ben burdan dün netfilx aldım sınırsız 30 tl ye ama dünden beri bekliyorum sadece siparişiniz onaylandı ve hazırlanıyor gamili geldi bu arada misafir olarak satın aldım hesap açmadım belki gmailime netfilx gelir diye hesap sonradan açtım satın aldıktan sonra
Saçma sapan bloglardan ve YouTube videolarından izlediğiniz 5 kuruşa Minecraft, 10TL'ye GTA videolarını izleyip gelip burada hiçbir bilginiz olmadan karalama yapıyorsunuz ona üzülüyorum, madem başka birileri giriyor, bilgiler değişiyor niye gelip benden alışveriş yapmaya devam ediyor? İnstagram hesabımızda yüzlerce referans da mevcut.

Bu kimseye göre mantıklı değil zaten, çalıntı hesap satışı yapan sayfalar 2-3 yılda 3000'değil 2-3 ayda 3000 satış yapar kendileri zaten belli oluyor genelde 5TL'ye Battlefield 1 satarak.
lütfen instagram bakarmısınız bişey yazdım çok önemli
 

tugay3463

Yoctopat
Katılım
27 Aralık 2020
Mesajlar
1
Arkadaşlar xxx mail adresine kayıtlı olarak FM 2021 satın aldım. Alana kadar cevap veriyorlar aldıktan sonra cevap yok hiçbir yerde. Umarım yanılırım.
 

tuna6781

Femtopat
Katılım
17 Eylül 2020
Mesajlar
1
Kesinlikle ucuz Games'den alışveriş yapamayın... Verdikleri hesaba 155 kişi giriş yapabiliyor... Siz oyunda iken başkası oyuna girdiğinde sizi atıyor ve uzaktan bilgisayarınıza Steam üzerinden bağlanabiliyor. Ben böyle dolandırıcı bir site görmedim arkadaşlar... Benim başıma geldi sizinde gelmesin.
 

Azmi demirci

Yoctopat
Katılım
25 Şubat 2021
Mesajlar
1
Arkadaşlar kesinlikle güvenilir değil emin olun 2 ay önce CoD mw(PS4) aldım 1 hafta sonra kilitlendi yeni hesap verdiler. Sonra yine aynısı oldu. En son verdikleri hesabıda yanlış vermişler. Durumu bildiriyorum yok dönüş yapacağız vesaire. Aradan kaç gün geçti adamlar artık geri cevap bile vermiyor. Kısaca sizi bir süre güzelce pohpohlayıp sonra emeklerinizi boşa götürecek bir yer. Kanmayın.
Arkadaşlar kesinlikle güvenilir değil emin olun 2 ay önce Cod Mw(ps4) aldım 1 hafta sonra kilitlendi yeni hesap verdiler.Sonra yine aynısı oldu. En son verdikleri hesabıda yanlış vermişler. Durumu bildiriyorum yok dönüş yapacağız vesaire. Aradan kaç gün geçti adamlar artık geri cevap bile vermiyor.Kısaca sizi bir süre güzelce pohpohlayıp sonra emeklerinizi boşa götürecek bir yer.Kanmayın
 
Yukarı