Satılık Ucuz oyun hesapları!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben GeForce NOW'da kullanmak için Cyberpunk 2077 aldım. Kullanabiliyorsunuz. Başkasının kayıt dosyası da olmuyor. Sıfırdan oyun sizinmiş gibi oynanıyor. Sizin kaydınızla da elleşemiyorlar.
Teşekkürler hocam.

Bunlar çalıntı diye biliyorum doğru mudur ?
Hocam çalıntı değildir muhtemelen. Sitelerde 3 oyun 25 TL mantığıyla satılıyor. O tarz bir şey bu da. Aynı hesabı birden çok kişiye satıp kazanç sağlıyorlar.

Ayrıca hocam sadece GFN'da oynanıyor demişsiniz ama oynanmıyor :D Denemistik beraber.
Hocam çok hesap var kafam karıştı. Bir de bu platformlar artınca çorba oldu hepsi. Aldığım hocam sanırım Valhalla'ya demişti, FIFA'ya cevap vermemişti. Bayağı dağıldı kafam, kusura bakmayın. Bu şekilde uyarırsanız çok sevinirim, bir de başımıza iade işlemi çıkarmayalım boşa. :D Sağ olun.
Bunlar çalıntı diye biliyorum doğru mudur ?
Hocam genelde bir hocamdan satın alıyorum, o da CD Key olarak satın alıyor. Yani çalıntı gibi şeyler yok. Merak etmeyin.

Haydi hocalarım 1 TL lazım bana yardım edin azıcık :D

Alacak kişiler zaten biliyordur bunlar ortak hesaplar çok fazla kişi giriyor ama sorun olmuyor. Gamesatış'tan alınıyor galiba ben hep oradan alıyorum.

Alacak kişiler zaten biliyordur bunlar ortak hesaplar çok fazla kişi giriyor ama sorun olmuyor. Gamesatış'tan alınıyor galiba ben hep oradan alıyorum.
Hocam ben Gamesatış'ı pek sevmiyorum. Her oyuna 10 TL biçiyorlar. Şimdi nasıl aldığımı da söyleyemem, yoksa benim de karım olmaz (şapkalı a gibi düşünün onu). :D

Dün satış olmadı nedense pek, bugün biraz daha bekliyorum ha. :p Başladık tekrardan, bu arada stoklara Detroit: Become Human eklenmiştir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı