Satılık Ucuz oyun hesapları!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba hocalarım. Büyük ihtimalle görmüşsünüzdür, Cyberpunk hesabı satıyordum. Ancak bazı değişiklikler oldu ve hesaplar değişti. Her alıcıya yeni hesap dağıttım. Şimdi fiyatlar da değiştiği için ve yeni oyunlar eklendiği için bir güncelleme yapmak istiyorum. Satışlara buradan devam edeceğim.
  • Sherlock holmes: The devil's daughter: 15 TL (Online giriş yapılabilir, Steam hesabıdır.)
  • Cyberpunk 2077: 7 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
  • RDR 2: 7 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
  • Detroit: 7 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
  • AC: Valhalla: 6 TL (offline oynanır, Uplay hesabıdır, yalnızca GFN'le oynayabilirsiniz.)
Hesapların garantisi yoktur ama elimden geldiğince yardım eder, mümkünse yeni hesap veririm. Teşekkürler.
Discord! Ddlao#2077
Telegram: @DDLAO
Steam: Ddlao.

Cyberpunk 2077 + PES 2021'li hesap kaldırılmıştır, kusura bakmayın. :(

Hocam Discord bakar mısınız?

Hocalarım Technopat'ı bıraktığımı profil mesajımdan söylemiştim. Ama satışlara devam ediyorum. İsteyen bana ulaşabilir. Technopat'ı ticaret için kullanmak zevk veriyor. :D

Arkadaşlar güvenebilirsiniz kendisine Discord'dan ulaştım anında ilgilendi şu anlık bir sıkıntı yok.

Hala satış var mı varsa PES 2021 ne kadar hocam?

Hala satış var mı varsa PES 2021 ne kadar hocam?
Maalesef PES 2021 satmıyorum hocam. :(

Hocalarım Ramazan'a özel bir indirimimiz olmasın mı? :D İletişim adreslerimden biri üzerinden bana ulaşın, indirim yapacağım almak isteyen herkese. Ramazan'ınız mübarek olsun. :)

Son düzenleme:
Hocalarım Forza Horizon 4 eklenmiştir. Bence kaçırmayın. :)

Hocalarım sadece Forza Horizon 4 değil, daha birçok oyun var. Gamepass var, içinde Doom Enternal, Control, Skyrim, FIFA 20, NBA 2K21 gibi birçok oyun var. Sadece Forza Horizon değil yani. Ama EA oyunlarından emin değilim, oynanmaya da bilir. Çünkü 10 saat süre vermiş. Bittiyse yapabileceğim bir şey yok. Ancak birçok oyun Gamepass'e bağlıdır. Bir sorun olduğunda yazın, bence bu fiyata kaçırmayın!

Hocalarım Bannerlord + Witcher 3 hesap eklenmiştir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı