Ucuz protein tozu önerisi

Decatlonda 920G Hardline 480 TL'ydi geçen hafta. Devam ediyor mu bilmem.
Hayır 25 Nisan'da bitti o kampanya.

600TL yapabilirsen Hardline, Big Joy alabilirsin veya ham maddesini Astosan'dan alan Swiss Nutrition'un bu ürününü alabilirsin.

Muzlusunu kullanıyorum, diğer tüm aromalarını tattım ve cidden lezzetli, kutuda ve pirinç ununda biraz topaklanma yapıyor fakat shakerde Hardline ile aynı karışıyor. Ayrıca Hardline ve Big Joy da kullanıyorum, tat olarak Big Joy bir tık daha iyi.

Big Joy'da enzim ilavesi var iken Hardline'da servis başına 2 gram kreatin var.

Swiss Nutrition'da "gym10" kodu ile 535TL'ye geliyor.

Yapmaya vaktiniz varsa tavuk göğsü en iyi protein kaynağı. İlla toz alacaksanız Ronic ve Zeus'tan uzak durun.
Ayrıca Run Nutrition, BioHiit, REKK firmasının alt markaları BPN ve SSN markasını da ekleyelim hocam.

Hayır 25 Nisan'da bitti o kampanya.

600TL yapabilirsen Hardline, Big Joy alabilirsin veya ham maddesini Astosan'dan alan Swiss Nutrition'un bu ürününü alabilirsin.

Muzlusunu kullanıyorum, diğer tüm aromalarını tattım ve cidden lezzetli, kutuda ve pirinç ununda biraz topaklanma yapıyor fakat shakerde Hardline ile aynı karışıyor. Ayrıca Hardline ve Big Joy da kullanıyorum, tat olarak Big Joy bir tık daha iyi.

Big Joy'da enzim ilavesi var iken Hardline'da servis başına 2 gram kreatin var.

Swiss Nutrition'da "gym10" kodu ile 535TL'ye geliyor.

Ayrıca Run Nutrition, BioHiit, REKK firmasının alt markaları BPN ve SSN markasını da ekleyelim hocam.
Swiss'in bir ölçeği biraz pahalıya geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı