RTX 3070 sistem toplamak isteyenler için harika bir model: Galax RTX 3070 SG

O konuda karar veremedim, iki model de yüksek sıcaklıklara ulaşmayacak güzel bir soğutmaya sahip, yani sırf görüntü için Galax alabilirim.
Fiyat farkı çok güzel ama. Ben soğutma iyi olduktan sonra ekran kartının fiyatını artırmayıp diğer parçalara eklemeyi daha mantıklı buluyorum. Gaming X Trio fiyatına RTX 3080 bulunacağını da unutmamak gerek.

Ek fan takmayı ben pek mantıklı bulmuyorum açıkçası cidden tasarımı bozuyor ve 1 derece için değmez.

Gaming X Trio fiyatına RTX 3080 bulunacağını da unutmamak gerek.

Hocam ben şuradaki fiyatı görünce şok oldum:

Galax olandan bile daha ucuz.

Hocam ben şuradaki fiyatı görünce şok oldum:

Galax olandan bile daha ucuz.
Bu kart daha mantıklı tabii ki. Şaşırdım açıkçası ama stoğa geldiği zaman bu fiyata satılmayabilir.

Bu kart daha mantıklı tabii ki. Şaşırdım açıkçası ama stoğa geldiği zaman bu fiyata satılmayabilir.

O zaman Galax olanı alırım, hocam neden giriş seviyesi dediğinizi söyler misiniz bu arada?
Kart attığım videodaki testte en fazla 61 dereceyi görmüş.

Galax olanı da alamazsam şunu alırım:

O zaman Galax olanı alırım, hocam neden giriş seviyesi dediğinizi söyler misiniz bu arada?
Kart attığım videodaki testte en fazla 61 dereceyi görmüş.

Galax olanı da alamazsam şunu alırım:
SG serisi düzgün olabilir ve alınabilir olabilir ama giriş seviyesi hitap ettiğini değiştirmiyor.

VRM olarak MSI bir tık daha iyidir büyük ihtimalle ama soğutma konusu benzer olabilir.

MAX fan hızı değil auto fan hızına bakın.

Galax arka kısım cok büyük. Heatsink dik takarsak anakartı zorlar. Bir de dik takarsam sıvı soğutucu pompasına denk geliyor. Ben MSI alacağım.

Geri
Yukarı