Ucuz telefon tavsiyesi

Yasar Furkan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Öğrenciyim ve yeni bir telefona ihtiyacım var. Ailemi de maddi olarak zorlamak istemediğim için Turkcell'den harçlıklarım ile telefon alacağım. Reeder P13 Blue, Honor 8C ve Alcatel 1S 2020 arasında kaldım. Telefonda sosyal medya dışında bir işim yok, bütün işlerimi bilgisayardan hallediyorum. Bu fiyatta malzeme kalitesi de pek aranmaz biliyorum ama en sağlamı hangisidir? Aralarından en mantıklısı olan sizce hangisi?

Reeder'i tamamiyle es geçin. Honor CPU'su nedeniyle ön plana çıkıyor, tavsiyem Honor almanız. Ayrıca Qualcomm işlemcisi nedeniyle daha uzun bir ömüre sahip.

Son olarak, ailenizi düşünmeniz çok çok iyi bir davranış. Bu davranışınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum 😇.
Hem tebriğiniz hem tavsiyeniz için teşekkür ederim 😊 Bir de son olarak evkur'dan trident marka şu telefonu gördüm: Trident A23 Max 64GB Siyah Akıllı Telefon
Markayı ilk defa duydum işlemci hakkında bir fikrim yok fakat ram ve hafıza daha cazip geldi. Uzak mı durmalı yoksa alınabilir mi?

Son düzenleme:
Aylık 150 lira olarak taksitli ödeme yapabilirim. Belki 170 180 ama bu telefonlar hariç bir anda 230lara falan çıkıyor taksit seçenekleri

Hem tebriğiniz hem tavsiyeniz için teşekkür ederim 😊 bir de son olarak Evkur'dan Trident marka şu telefonu gördüm: Trident A23 Max 64GB Siyah Akıllı Telefon
Markayı ilk defa duydum işlemci hakkında bir fikrim yok fakat RAM ve hafıza daha cazip geldi. Uzak mı durmalı yoksa alınabilir mi?

Ne olduğu belli olmayan markalardan uzak durun. Siz en iyisi Honor 8C'yi aklınız, algınız ve gönlünüz rahat bir şekilde alın. Arayüzü olan Magic UI'de gayet stabil bir arayüz. İşlemciden kuşkunuz bile olmasın.

Aylık 150 lira olarak taksitli ödeme yapabilirim. Belki 170 180 ama bu telefonlar hariç bir anda 230'lara falan çıkıyor taksit seçenekleri

Sanırım bu bütçe ile alabileceğiniz en iyi cihaz, sizinde belirttiğiniz gibi Honor 8C...

Ne olduğu belli olmayan markalardan uzak durun. Siz en iyisi Honor 8C'yi aklınız, algınız ve gönlünüz rahat bir şekilde alın. Arayüzü olan Magic UI'de gayet stabil bir arayüz. İşlemciden kuşkunuz bile olmasın.

Sanırım bu bütçe ile alabileceğiniz en iyi cihaz, sizinde belirttiğiniz gibi Honor 8C...
Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba. Öğrenciyim ve yeni bir telefona ihtiyacım var. Ailemi de maddi olarak zorlamak istemediğim için Turkcell'den harçlıklarım ile telefon alacağım. Reeder P13 Blue, Honor 8C ve Alcatel 1S 2020 arasında kaldım. Telefonda sosyal medya dışında bir işim yok, bütün işlerimi bilgisayardan hallediyorum. Bu fiyatta malzeme kalitesi de pek aranmaz biliyorum ama en sağlamı hangisidir? Aralarından en mantıklısı olan sizce hangisi?

P13 olanı doğrudan ele. Sosyal medya için bile yetersiz güçte bir cihaz.

Diğerlerini tam bilmiyorum ama kıyaslama yaptığımda Honor 8C teknik özellik olarak daha iyi duruyor.

Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum. Bu bahsettiğim telefonların hiçbiri stokta kalmamış. Ailem ile konuştum ve ortak almaya karar verdik. Şuan mediamarkt'da indirim de var ve şu 3 telefon arasında kaldım:

Oppo A52 en çok içime sinen ama incelemeleri izlerken ısınma problemi olduğunu gördüm. Sizce hangisini daha uzun ömürlü olur?

Bir de Turkcellden Huawei P Smart S alabilirim : Huawei P Smart S

Fakat üstüne çok para bindirdikleri için diğerleri daha mantıklı geliyor.

Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum. Bu bahsettiğim telefonların hiçbiri stokta kalmamış. Ailem ile konuştum ve ortak almaya karar verdik. Şuan mediamarkt'da indirim de var ve şu 3 telefon arasında kaldım:

Oppo A52 en çok içime sinen ama incelemeleri izlerken ısınma problemi olduğunu gördüm. Sizce hangisini daha uzun ömürlü olur?

Bir de Turkcellden Huawei P Smart S alabilirim : Huawei P Smart S

Fakat üstüne çok para bindirdikleri için diğerleri daha mantıklı geliyor.
Üçü de yakın cihazlar. İşlemcileri falan aynı. Diğer ikisi Outlet ürün olduğu için A52 daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı