Ucuz telefon tavsiyesi

Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum. Bu bahsettiğim telefonların hiçbiri stokta kalmamış. Ailem ile konuştum ve ortak almaya karar verdik. Şu an MediaMarkt'da indirim de var ve şu 3 telefon arasında kaldım:

Oppo A52 en çok içime sinen ama incelemeleri izlerken ısınma problemi olduğunu gördüm. Sizce hangisini daha uzun ömürlü olur?

Bir de Turkcell'den Huawei P Smart s alabilirim: Huawei P Smart S

Fakat üstüne çok para bindirdikleri için diğerleri daha mantıklı geliyor.

Ne kusuru, sizin gibi düşünceli birine yardımcı olmak şereftir :)...

Belirttiğiniz Oppo, Xiaomi ve Realme cihazlar Qualcomm Snapdragon 665 kullanıyor ve 4 GB RAM'e sahip. Huawei ise Kirin 710F işlemciye ve 4 GB RAM'e sahip. Tavsiyem; belirttiğiniz cihazlardan daha yüksek donanıma sahip ve daha uygun fiyatlı TCL 10L'yi almanız. RAM miktarı 6 GB olduğu için daha rahat kullanabilirsiniz.

Ne kusuru, sizin gibi düşünceli birine yardımcı olmak şereftir :)...

Belirttiğiniz Oppo, Xiaomi ve Realme cihazlar Qualcomm Snapdragon 665 kullanıyor ve 4 GB RAM'e sahip. Huawei ise Kirin 710F işlemciye ve 4 GB RAM'e sahip. Tavsiyem; belirttiğiniz cihazlardan daha yüksek donanıma sahip ve daha uygun fiyatlı TCL 10L'yi almanız. RAM miktarı 6 GB olduğu için daha rahat kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim cevabınız için

Arkadaşlar merhaba. Öğrenciyim ve yeni bir telefona ihtiyacım var. Ailemi de maddi olarak zorlamak istemediğim için Turkcell'den harçlıklarım ile telefon alacağım. Reeder P13 Blue, Honor 8C ve Alcatel 1S 2020 arasında kaldım. Telefonda sosyal medya dışında bir işim yok, bütün işlerimi bilgisayardan hallediyorum. Bu fiyatta malzeme kalitesi de pek aranmaz biliyorum ama en sağlamı hangisidir? Aralarından en mantıklısı olan sizce hangisi?

Honor daha iyi gibi diğerlerine göre.

Kararınız nedir, merak ettim şimdi :).
Gene taksitli alacağım. Hepsiburadadan denedim ama alışveriş kredisi nedense vermiyorlar üzerimize. Mediamarktta ise TCL 3000 tl. Sanırım en iyisi Mediamarkt'ta gidip orada Oppo A52 veya Xiamoi Note 8 arasında tercih yapmak olucak.
Gene taksitli alacağım. Hepsiburadadan denedim ama alışveriş kredisi nedense vermiyorlar üzerimize. Mediamarktta ise TCL 3000 tl. Sanırım en iyisi Mediamarkt'ta gidip orada Oppo A52 veya Xiamoi Note 8 arasında tercih yapmak olucak.

Oppo A52'de indirim bitti. Realmi 5i'ye pek güvenemedim bütçeme uygun kalan sadece Huawei P Smart S ve Xiaomi note 8 kaldı. Tercihi şimdi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Gene taksitli alacağım. Hepsiburada'dan denedim ama alışveriş kredisi nedense vermiyorlar üzerimize. MediaMarkt'ta ise TCL 3000 TL. Sanırım en iyisi MediaMarkt'ta gidip orada Oppo A52 veya xiamoi Note 8 arasında tercih yapmak olacak.

Realme 5i ile Huawei P Smart S arasından Huawei'i öneririm. OLED ekranı, ekran içinde parmak izi okuyucu gibi pek çok avantajı var.

Geri
Yukarı