Ucuz Windows 10 key güvenilir mi?

savcıbey

Hectopat
Bir hafta önce Monsterın Abra A5 v16.3.1 modelini aldım. FreeDOS olarak gelen laptopı güvendiğim bir bilgisayarcıya götürerek orijinal Windows yüklemesini istedim, lakin crackli bir işletim sistemi kurmuş. Bilgisayar şu an istediğimden kat kat yavaş, internette 30 liraya satılan serial keyler gördüm bunlara güvenmeli miyim? Windows'u nasıl kurmam gerekiyor yeniden yardımcı olur musunuz?

Çoğu güvenilirdir ben şahsen yazılımbudur sitesini öneririm Windows 10 Key almıştım bir sıkıntı olmadı.
Windows u nasıl temiz kuracağınıza gelince şu rehberden yararlanabilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

yazılımbudur sitesinden 20-30 tl'ye alabilirsin, güvenilirdir. Bu forumda da bir çok kişi oradan almıştır zaten.

Satıcının yorumlarına bakarak satın alabilirsin. Ben de bu şekilde satın almıştım, uzun süredir kullanıyorum. Kurulum sandığından çok daha basit, rehberler yardımıyla yapabilirsin. Tek ihtiyacın olan flash bellek.

Bende yazılımbudur sitesinden aldım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Alacağınız ürünün satıci puanına bakın, ürünün yorumlarına bakın öyle alın.

Reklamlara çıktı hemen. :)
20190506_222151.jpg

Geçen sene n11 den bir tane satıcıdan 4 TL ye almıştım hala bir sıkıntı yaşamadım.
Aynen ben de 5 TL'den 2 adet aldım N11'den. Format attım, BİOS'u sıfırladım bu süre içinde ama hiçbir sorun yaşamadım Key girdiğimde. Hatta Format atarken Key bile girmeden ürünü etkinleştirdiğini bile gördüm.
Şu sıralar PTT AVM üzerinden satan var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı