Ucuz Windows keyleri tehlikeli mi?

Yaptığınız yöntem illegal bunu belirteyim. Microsoft bunu belirtmişti.

İllegal demek yasadışı demek. Bilgisayarımı lisansladığımda Microsoft bana bu işlem yasadışı demiyor.
Microsofta sorulmuş sorulara verilen cevapların %99 u şunu içeriyor:

"Microsoft'un resmi alışveriş sitesi Microsoft Store dışında satılan Windows lisans anahtarlarının satın alınması önerilmemektedir. Bunun sebebi ise, söz konusu olan lisans anahtarlarının önceden kullanılmış olabileceği, sahte olabileceği veya geçerli durumda sayılmayacağı etmenleridir."

Asla illegal-kul hakkı- Yasadışı-Korsan demiyorlar. Sadece ÖNERMİYORLAR. Önceden kullanılmış-sahte-geçerli durum sağlamayan lisanslar da ilk başta sorun çıkarır diye düşünüyorum.

Aldığınız keyleri google da aratın. Vk gibi sitelerde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Çoğu bilgisayar da kullanılan aynı keyler.

Evet öyle bir şeydi
Lisans anahtarınız olmadan Windowsunuzu etkinleştirmenin key girerek etkinleştirmeden daha güvenli olduğunu düşündüğünüz için gülüyor olabilirler. Sizin yaptığınızın adı korsan :D

Aldığınız keyleri google da aratın. Vk gibi sitelerde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Çoğu bilgisayar da kullanılan aynı keyler.
Microsoft tarafından kabul ediliyorsa hiç sıkıntı yok benim için.

Lisans anahtarınız olmadan Windowsunuzu etkinleştirmenin key girerek etkinleştirmeden daha güvenli olduğunu düşündüğünüz için gülüyor olabilirler. Sizin yaptığınızın adı korsan :D

Microsoft tarafından kabul ediliyorsa hiç sıkıntı yok benim için.
Hocam free key diyorum para vermek size kalmış.

Herhangi bir tehlikesi yok key kullanmanın. Bu keyler eğer geçersiz olsa sizce girebilir miyiz Microsoft Windows üzerinden sisteme? Bence de hayır. Microsoft bunu biliyor görüyor ama önlemiyor çünkü önlerse kullanıcı kaybından korkuyor.

Gülen veya beğenmedim emojisi atan arkadaşlar zahmet edip neden cmd üzerinden etkinleştirmenin zararlı olduğunu söylerlerse bizde bilgileniriz.

Yasal bir key ile CMD kullanılmış ise sıkıntı yok. Eğer yasal olmayan key ile ve farklı komutlar ile kullanılmış ise bu illegal bir yönteme geçer. Seni 3. bir KMS sunucusuna yönlendirmediği sürece zararı illegal ile sınırlı.

Hocam free key diyorum para vermek size kalmış.
Sizin mantığınızla winrar-your uninstaller-internet download manager-antivirüsleri Free Key ile kullanabiliriz. Para vermek isteğe bağlı:D Hocam kusura bakmayın ama sizin yaptığınız düpedüz korsan kullanmak. cmd işlemi sırasında girdiğiniz o sunucu ile KMS yi bypass ediyorsunuz. Sistem girdiğiniz o "Free Key"i yasal key sanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı