Ucuza 8 GB DDR3 RAM bulma

Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Şu an İstanbul'da 180'e satan bir yer var. DDR4'lerden pahalı olmasının nedeni üretimi durdu ya da çok az var. Yenileri gelmediği için elde olanı zamlandırıyorlar.
İstanbuldayım, yeri söyleyebilir misiniz?

İki tane 4 GB DDR3 RAM alabilirsiniz eğer size uyuyorsa.
Anakartımın slotlarından biri bozuk. :(

Öncelikle 8GB Ram'e 400TL isteyen arkadaşa buradan selam gönderiyorum, iletin lütfen. Ucuza bulmanız zor. 150-200'den aşağı bulamazsınız. İkinci el piyasası gerçekten saçma işliyor. 6 7 sene öncesine ait anakartları 350'den aşağı temiz bulamıyorsunuz bazen. O yüzden ikinci el piyasasını yoklayın sık sık, ucuza 180-250TL civarı bulabildiğiniz ilanı pazarlık ile yapıştırın gitsin.
Ya bi arada 130'a buldum ilk aramaya başladığım günler. Daha ucuza bulurum diyip almadım. Ah kafam.

Ne kadar sağlıklı bilmem ama şöyle birşey buldum.

Bunu gördüm de benim işlemci Intel.

Semt pazarlarına ( Bit pazarı) oralara göz atabilirsin. Gerçekten çok ucuz bir cumartesi sabahı babamla gitmiştik bilgisayardan anlamadığına emin olduğum bir dayı üstünde RAM ve işlemci takılı olan anakartı ilave olarak 320 GB hard diski 150 lira istedi gerçekten şaşırtıcı

Bende düşündüm ancak acaba çalışırlar mı ki?

İstanbuldayım, yeri söyleyebilir misiniz?

Anakartımın slotlarından biri bozuk. :(

Ya bir arada 130'a buldum ilk aramaya başladığım günler. Daha ucuza bulurum deyip almadım. Ah kafam.

Bunu gördüm de benim işlemci Intel.

Bende düşündüm ancak acaba çalışırlar mı ki?

Emin ol çoğu çalışıyordur çalışmasa bile haddinden fazla var

Geri
Yukarı