Ucuza Bilgisayar Toplamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Monitörünüzün çözünürlüğü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üst düzey bişey istiyorsan biraz pahalıya patlar. 500'e yaklaşır.
Eskisi çok eski değilse kullanabilirsin ama yenisi gibi akıcı oynayamazsın oyunu.

İyi günler.
Gta 5 başta olmak üzere oyunları orta ayarlarda performans düşüklüğü olmadan oynayabilecegim bir bilgisayar bana ne kadara patlar? Bilgisayar toplamanız mümkün mü?
Monitörü şimdilik boşver. Daha sonra alırsın. Bende eski sistemimdeki monitörü kullanıyorum. Eğer bütçeni 50 lira falan daha arttırabilirsen kardeşim ram olarak şu ürünü alabilirsin: Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı
Eğer bütçeni 100 lira arttırabilirsen söylediğim rami ve anakart olarak şu ürünü alabilirsin: Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı

Eğer imkanın varsa kardeşim aşağıdaki sisteme +100 lira ekleyebilirsen çok iyi olur yoksa 50 lira ekleyip dediğim anakartı al ramleri sonradan yükseltirsin.
Kardeş 1 ay öncesinin kuru ile gelip burda sistem tavsiyesi yapmayın ya.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 439
Son düzenleme:
Monitörü şimdilik boşver. Daha sonra alırsın. Bende eski sistemimdeki monitörü kullanıyorum. Eğer bütçeni 50 lira falan daha arttırabilirsen kardeşim ram olarak şu ürünü alabilirsin: Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı
Eğer bütçeni 100 lira arttırabilirsen söylediğim rami ve anakart olarak şu ürünü alabilirsin: Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - OEM - Ekran Kartı

Eğer imkanın varsa kardeşim aşağıdaki sisteme +100 lira ekleyebilirsen çok iyi olur yoksa 50 lira ekleyip dediğim anakartı al ramleri sonradan yükseltirsin.

Kardeş 1 ay öncesinin kuru ile gelip burda sistem tavsiyesi yapmayın ya.

Senin sisteminde de ucurum var. 4GB RAM var GTX960 ekran kullanmışsın.
Zaten GTA 5'in önerilen sistemi 8 RAM istiyor

Senin sisteminde de ucurum var. 4gb ram var gtx960 ekran kullanmışsın.
Zaten gta5in önerilen sistemi 8 ram istiyor
İyi birader RAM'i 8 alacaz diye ekran kartını r7 270 falan alalım o zaman? Ben adama demişim zaten 50 lira bütçe koy 8GB al diye. Ayrıca bu adam sadece GTA 5 mi oynayacak? Her oyun 8 istemiyor. 8 şu an her oyuna yetiyor diye tavsiye ediliyor. Adama sana bu yeter mi demişim ben? Hayır. Sistemi dizip tavsiye vermişim şu kadar eklersen daha iyi olur diye neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum ki. Ayarların bazılarını kısarsa 4'de de oynar bu arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tristan23 adlı arkadaşın topladığı sistem şahane duruyor.
RAM en kısa zamanda 8 GB yapılırsa mükemmel olur. Konu daha fazla uzatılmamalı bence.
İyi forumlar...

Hepinize teşekkür ediyorum hepsini inceleyeceğim peki benim evde eski külüstür bilgisayarın monitör duruyo şimdilik onla idare etmeli miyim yoksa monitör cok sey değiştirir mi idare etcek bi monitör bana ne kadara patlar
Eğer monitör almak için sistemden kısman gerekecekse o monitör ile idare et. Sonra tekrar paran olunca yeni monitör alırsın. Ben şuanda öyle yapıyorum. Samsung SyncMaster 740n eski bir monitörüm var. Sistemim ile onu kullanıyorum, sıkıntı yok.

İyi birader rami 8 alacaz diye ekran kartını r7 270 falan alalım o zaman? Ben adama demişim zaten 50 lira bütçe koy 8gb al diye. Ayrıca bu adam sadece GTA 5 mi oynayacak? Her oyun 8 istemiyor. 8 şu an her oyuna yetiyor diye tavsiye ediliyor. Adama sana bu yeter mi demişim ben? Hayır. Sistemi dizip tavsiye vermişim şu kadar eklersen daha iyi olur diye neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum ki. Ayarların bazılarını kısarsa 4de de oynar bu arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aferin sana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı