Ucuza Custom klavye nasıl alınır?

Hocam biraz baktım da nasıl yapıldığını anlamadım tuş var ama kasa yok veya Switch.

300 gibi daha çok denemek için almak istiyorum o yüzden pahalı bir klavye almak istemedim.

300 TL civarı hocam.

Hocam her ikisi de olur kendim dizmeyi de isterim nasıl yapabiliriz?

Hocam 300 liraya arkadaşın dediği gibi bırakın Switch'li klavyeyi keycapler 700 lira zaten.

Hocam 300 TL'ye normal membrane klavye bulunamıyor.

Haklısınız evet ama deneme içinde pahalı bir ürün almak istemedim pahalı bir ürün alacak olsam Lunar 01 hoşuma gitmişti.

Hocam 300 liraya arkadaşın dediği gibi bırakın Switch'li klavyeyi keycapler 700 lira zaten.

Kablolu ve kablosuz bağlantı da fiyat farkı oluyor mu hocam peki normal Gaming klavye alsam ucuza keycap taksam Switch ile.

Haklısınız evet ama deneme içinde pahalı bir ürün almak istemedim pahalı bir ürün alacak olsam lunar 01 hoşuma gitmişti.

Hocam anlıyorum fakat 300 liraya Switch'li klavye bile yok. Paranızı çöpe atmaktansa hiç almayın. Denemek için bile en az 1200-1400 lira gibi bütçe gerekiyor giriş seviyesi için.

Haklısınız evet ama deneme içinde pahalı bir ürün almak istemedim pahalı bir ürün alacak olsam lunar 01 hoşuma gitmişti.

Kablolu ve kablosuz bağlantı da fiyat farkı oluyor mu hocam peki normal Gaming klavye alsam ucuza keycap taksam Switch ile.

Hocam keycapler Switch'li klavyeler için üretiliyor ne yazık ki normal membrane klavyeye takılamaz. Hele ki kasası attığınız gibi olsun istiyorsanız Türkiye'den değil direkt yurt dışından almanız lazım.

Hocam anlıyorum fakat 300 liraya Switch'li klavye bile yok. Paranızı çöpe atmaktansa hiç almayın. Denemek için bile en az 1200-1400 lira gibi bütçe gerekiyor giriş seviyesi için.

Hocam keycapler Switch'li klavyeler için üretiliyor ne yazık ki normal membrane klavyeye takılamaz. Hele ki kasası attığınız gibi olsun istiyorsanız Türkiye'den değil direkt yurt dışından almanız lazım.

800 Liraya Dierya DK61E alınabilir.

Klavyeyi tamamen kendinizin tasarladığı bir site varmış hocam biliyor musunuz? Biliyorsanız güvenilir mi?

Birde MF Product un klavyesini bulmuştum 500 TL civarı idi ama uzun zamandır stokta yok diyor.

800 liraya dierya DK61e alınabilir.

Stok klavyeden bahsetmiyorum hocam arkadaş keycap vs de satın almak istiyor bunu için minimum belirttiğim bütçeye ihtiyacı var.

Klavyeyi tamamen kendinizin tasarladığı bir site varmış hocam biliyor musunuz? Biliyorsanız güvenilir mi?

Bir de MF product un klavyesini bulmuştum 500 TL civarı idi ama uzun zamandır stokta yok diyor.

Benim size önerim almışken ömürlük bir şey alın ucuz bir şey alacak kadar zengin değilseniz. Akko, Redragon, Magic Refiner gibi markaların ürünlerini alıp keycap takın. Şimdi ucuz Switch'li bir mekanik klavye alsanız bile sorun yaşarsınız veya zevk almazsınız. Biraz daha bütçe ayıra bileceğiniz zaman tercih edin.

Stok klavyeden bahsetmiyorum hocam arkadaş keycap vs de satın almak istiyor bunu için minimum belirttiğim bütçeye ihtiyacı var.

Benim size önerim almışken ömürlük bir şey alın ucuz bir şey alacak kadar zengin değilseniz. Akko, Redragon, Magic Refiner gibi markaların ürünlerini alıp keycap takın. Şimdi ucuz Switch'li bir mekanik klavye alsanız bile sorun yaşarsınız veya zevk almazsınız. Biraz daha bütçe ayıra bileceğiniz zaman tercih edin.

16.66AU $ 76% OFF|Anahtar Kire ayırma mekanik klavye kablolu bağlantı/tip c RGB ışıkları destek su geçirmez 61 anahtar| | - AliExpress şu tarz bir ürün bulmuştum daha önce düşünceniz nedir?

Switch konusunda pek bir beklentiniz yoksa alın hocam. 1K çıkarsanız kendi kalvyemi öneririm. Huano Switch'lere sahip. Attığınız klavyede swappable özelliği var Switch değiştirebilirsiniz sorun olmaz.
Bu şekilde modladım pamuk ile.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-05-29 at 23.40.46 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-29 at 23.40.46 (1).jpeg
    167,8 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Image 2023-06-06 at 15.30.29 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-06 at 15.30.29 (1).jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Image 2023-06-06 at 15.30.30.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-06 at 15.30.30.jpeg
    166,2 KB · Görüntüleme: 19
Switch konusunda pek bir beklentiniz yoksa alın hocam. 1K çıkarsanız kendi kalvyemi öneririm. Huano Switch'lere sahip. Attığınız klavyede swappable özelliği var Switch değiştirebilirsiniz sorun olmaz.
Bu şekilde modladım pamuk ile.

Pamuklama ne işe yarıyor hocam ve klavyeniz çok güzel.

Pamuklama ne işe yarıyor hocam ve klavyeniz çok güzel.

Sağ olun hocam umarım size de nasip olur. Pamuklama ses toklaştırmak için bir de o yeşil PCB arkasına kağıt bant yapıştırılıyor. Modlama deniyor araştırabilirsiniz. Bir de lube yapacağım ama biraz masraflı bir hobi ne yazık ki bütçe ayarlamaya çalışıyorum. Switch sökülüp arasına özel bir yağ sürülerek ses toklaştırılıyor bu işleme lube deniyor. İnternetten araştırın sizde satın aldığnızı zaman uygularsınız.

Geri
Yukarı