Ucuza Custom klavye nasıl alınır?

Sağ olun hocam umarım size de nasip olur. Pamuklama ses toklaştırmak için bir de o yeşil PCB arkasına kağıt bant yapıştırılıyor. Modlama deniyor araştırabilirsiniz. Bir de lube yapacağım ama biraz masraflı bir hobi ne yazık ki bütçe ayarlamaya çalışıyorum. Switch sökülüp arasına özel bir yağ sürülerek ses toklaştırılıyor bu işleme lube deniyor. İnternetten araştırın sizde satın aldığnızı zaman uygularsınız.

Blue Switch mi yoksa red Switch mi tavsiye edersiniz? Bazı kişiler de kahverengi Switch kullandıklarını ve daha iyi olduğunu söylüyorlar ne düşünüyorsunuz?

Blue Switch mi yoksa red Switch mi tavsiye edersiniz? Bazı kişiler de kahverengi Switch kullandıklarını ve daha iyi olduğunu söylüyorlar ne düşünüyorsunuz?

Hocam kahverengi Switch çoğu klavyede olmadığı için ben red Switch aldım çünkü gece genelde oyun falan oynadığım için ev halkı çok rahatsız olurdu. Bir de lube ve modlama işine girecekseniz red Switch en iyisi olacaktır. Lube ve modlama için kahverengi Switch'te kullanıla bilinir. Bütçe artarsa Gateron renkli Switch'lerden alınıp Switch'lerde değiştirile bilinir.

Hocam kahverengi Switch çoğu klavyede olmadığı için ben red Switch aldım çünkü gece genelde oyun falan oynadığım için ev halkı çok rahatsız olurdu. Bir de lube ve modlama işine girecekseniz red Switch en iyisi olacaktır. Lube ve modlama için kahverengi Switch'te kullanıla bilinir. Bütçe artarsa Gateron renkli Switch'lerden alınıp Switch'lerde değiştirile bilinir.

Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğiniz için.

Dostum 300TL'ye artık mekanik bile yok. Custom imkansız. Custom klavye fiyatları 1.5K'yı aşıyor. MF gibi klavyelere bakıyorsun ama sana önerim az daha koyup en kötü redragon falan alman. En azından uzun ömürlü olur. MF çok fazla dayanacak bir klavye değil. Yine aynı para çıkmış olacak yenisini almak isteyince. Beklersen arkadaşım klavyesini satacak, konuşurum onunla. Yeni zaten bir kaç aylık. Redragon K568 RGB red switch.

Geri
Yukarı