Ucuza mekanik klavye önerisi

RGB ile mekanik arasında seçim yapmalısınız. RGB isterseniz Cooler Master MasterKeys Lite, mekanik isterseniz Gigabyte K83 alın . İkisi bi arada olsun diyorsanız 300-400 TL'ye çıkın. Ha bu arada gidipte hem RGB hem mekanik bide ucuz olsun diye Rampage, Gamepower, James Donkey falan almayın.

Gayet iyi bir klavye ve 3 sene garantisi var? Üstüne su dökmeme rağmen hala çalışıyor sapasağlam. Ben öneririm karar senin. İstiyorsan telefon numarası ver ışık modlarını falan atıyım whatsapp' tan.

Kardeşim tamam beğenmemiş olabilirsinde böyle yazman hiç iyi değil. Bazı forumlarada baktım beğenilmiş ve ben mouse olarak da rampage kullanıyorum ve gayet memnunum
Rampage'in yan firması olan Snopy'nin kulaklığını aldım. Bilin bakalım ne kadar dayandı? 3 gün. Ayrıca zamanında SGM X10 gibi bir adı olan(Emin değilim) mouseunu kullandım. Zaten kronik sorunlu geldi. Sağ tık ile sol tıka aynı anda basamıyorsun. O da yetmezmiş gibi 1 ay sonra sol tık kafasına göre basmaya başladı. Sonuç olarak aynı fiyata kaliteli markalar(Gigabyte, Cooler Master, Trust) varken niye kalitesiz merdiven altı mal kullanma derdindesiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı