Ucuza mekanik klavye önerisi

Rampage'in yan firması olan Snopy'nin kulaklığını aldım. Bilin bakalım ne kadar dayandı? 3 gün. Ayrıca zamanında SGM X10 gibi bir adı olan(Emin değilim) mouseunu kullandım. Zaten kronik sorunlu geldi. Sağ tık ile sol tıka aynı anda basamıyorsun. O da yetmezmiş gibi 1 ay sonra sol tık kafasına göre basmaya başladı. Sonuç olarak aynı fiyata kaliteli markalar(Gigabyte, Cooler Master, Trust) varken niye kalitesiz merdiven altı mal kullanma derdindesiniz?
Peki neden benim Rampage mouse um 3 senedir sapasağlam?

Tamam alın. Uzun kullanım testi yapıp konusunu açın. En başa da beni etiketleyin. İnşallah yanılırım da paranız boşa gitmez. Daha da buraya bişey yazmam.

Veya neden klavyem su dökülmesine rağmen adam gibi çalışıyor? Neden hiçbir ledi sönmedi
Tamam alın. Uzun kullanım testi yapıp konusunu açın. En başa da beni etiketleyin. İnşallah yanılırım da paranız boşa gitmez. Daha da buraya bişey yazmam.
Peki bana 220TL civarında RGB ve mekanik bir klavye önerirmisin?
İkisinden birini alacağım ya trust cada yada manly.
Hayırlı olsun.

Peki neden benim Rampage mouse um 3 senedir sapasağlam?
Rampage gibi markalar sadece düşük bütçe için gerekli. Şahsen 50-100 TL bütçem olsa bende paşa paşa alırım. Ama 200 TL bütçeye neden Everest? Ayrıca milyon tane kaliteli klavye varken. Neyse iyi Sosyaller

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı