Ucuza mekanik klavye önerisi

"cooler master masterkeys lite" şuan bu klavyeden yazıyorum rgb gibi çok çeşit özellikleri var istersen tek renk veya bir çok rengi karıştırabiliyosun ben 170 TL'ye almıştım şuan dolar sağolsun internetten baktığımda 231 TL'ye satıldığını gördüm bence kaçırma

Hocam CM MasterKeys Lite videolarını izler misiniz? Cidden ucuz mekanik hisliler gibi değil o klavye. Gerçekten mekanik hissini veriyor.
İzledim hepsini neredeyse çünkü GXT 890, Warlock, Masterkeys Lite L arasında kalmıştım. En doğru karar GXT 890. Sıralama benim için böyle GXT 890-Lite L-Warlock. Mekanik hissini veriyor olabilir aydınlatması da hoş ama mekanik adı altında geçmiyor sonuçta. Outemu'ya çakma switch demeleri saçma. En alt switch modeli olabilir ama en iyi mekanik hisliden iyidir benim için.

Merhaba, eğer mekanik RGB klavye arıyorsanız Sharkoon PureWriter RGB, eğer daha uygun fiyatlı bir klavye bakıyorsanız Sharkoon SGK4'ü önerebilirim. Aşağıda detaylı bilgileri, fiyatları ve videoları mevcuttur.

PureWriter RGB mekanik klavye
Ürün bilgisi: PureWriter RGB - sharkoon.com
Fiyat bilgisi: Sharkoon PureWriter Kablolu RGB Ledli Gaming Klavye PUREWRITER-RGB-BLU
Kutu açılışı videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sharkoon SGK4 klavye
Ürün bilgisi: SKILLER SGK4 - sharkoon.com
Fiyat bilgisi: Sharkoon KBD Skiller SGK4 Q Oyuncu RGB Klavye Fiyatı
İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı