Ucuza Minecraft hesabı nereden alınır?

Uczpre.com üzerinden satın almıştım yıllar önce hala duruyor. Email sabit şifresini değiştirdim. Bu hesaplardan 10 tane alsanız oyunun parası anca çıkıyor. Ben önermem o kadar para vermeyi. Gene de size kalmış.
Yıllar önceymiş hocam, ben aldığımdan 1 yıl geçmemiştir 3 gün sonra şifresini değiştirdiler.

E posta hariçse e postasına girip yeniden değiştirirler hocam o yüzden e posta hariç demiş.
Java da daha fazla mod daha fazla server var ama bedrock da mod seçenekleri çok az ve minigames serverları daha az ama optimizasyonu daha iyi Bedrock'ın.

Bedrock dediğiniz Windows 10 sürümü mü?

E posta hariçse e postasına girip yeniden değiştirirler hocam o yüzden e posta hariç demiş.
Hocam Crispium'dan hem E-postası değişen hem şifresi değişen aldım oradan param gitti, Uczpre'den de aldım yine aynısı oldu. Uczpre'de aldığım E-postaya Mojang üzerinden giriş bile yapamıyordum 3 tane güvenlik sorusu soruyordu "köpeğimin adı nedir" vs. gibi.

Hocam Crispium'dan hem E-postası değişen hem şifresi değişen aldım oradan param gitti, Uczpre'den de aldım yine aynısı oldu. Uczpre'de aldığım E-postaya Mojang üzerinden giriş bile yapamıyordum 3 tane güvenlik sorusu soruyordu "köpeğimin adı nedir" vs. gibi.
demir hesap almışsındır
3x Elmas Premium | Hediye ürününü OnlineGamer mağazasından Satın Al! burdan baktım

bir kere premium hesap çekilişine katılmıştım ve kazanmıştım bana bir kod verdiler kodu ********* sitesine girin dediler girdim hesabın şifresi ve e-postası geldi hesaba girdim şifre yanlış dedim desteğe mail gönderdim şifre doğru dediler ve daha da ilgilenmediler yani bu tür sitelerden almanızı tavsiye etmem ya benim başıma gelen olay gibi olur ya da hesap 1 2 ay sonra patlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı